Domowy barek

Przygotuj swój ulubiony bar w domu!

Ulubiony bar we własnych czterech ścianach to Twoje marzenie od dawna? Teraz możesz to zrobić dzięki Relaxdays! Stwórz swój własny bar w domu i pozwól, aby najlepsze wieczory z przyjaciółmi odbywały się właśnie w Twoim domu. Ale co jest potrzebne dobremu barowi? Oprócz lady barowej, bardzo ważne są meble: meble barowe, takie jak stołki barowe, powinny zapewniać pewną atmosferę i odzwierciedlać Twój styl wnętrza. W naszym sklepie można znaleźć pojedyncze stołki barowe lub zestawy dwóch w różnych wzorach, takich jak industrialny, nowoczesny lub vintage. Jeśli nie masz miejsca lub możliwości na ladę barową, nasze wysokie stojaki na wino i wózki kuchenne mogą pomóc i zastąpić stół barowy. W ten sposób otrzymają Państwo piękny zespół mebli do własnego baru, który sprawi, że Państwa salon lub sala imprezowa nabierze nowego blasku.

Idealne akcesoria barowe: Przygotowane na każdą ewentualność!

Jeśli udało Ci się skompletować idealny bar i nic nie stoi na przeszkodzie, aby impreza odbyła się w Twoim domu, potrzebujesz jeszcze odpowiednich akcesoriów. Odpowiednie oświetlenie i dekoracyjne obrazy dopełniają całościowy obraz Twojego baru domowego i wprowadzają idealną atmosferę do Twoich czterech ścian. Dobre drinki i pyszne koktajle są oczywiście koniecznością w barze. W Relaxdays znajdziesz odpowiedni sprzęt: kieliszki do koktajli, shakery i zestawy shakerów pozwolą Ci przygotować niepowtarzalne koktajle. Dzięki pojemnikom na lód, kostkom lodu, kruszarkom do lodu, schładzaczom do butelek i schładzaczom do szampana można podawać napoje lodowato zimne. Dzięki szklanym słomkom Relaxdays i kostkom lodu wielokrotnego użytku możesz również zapewnić swoim gościom napoje z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Możesz ułożyć butelki i kieliszki w eleganckich lub nowoczesnych uchwytach na butelki, stojakach na wino lub uchwytach na kieliszki. Możesz również stworzyć kolekcję kieliszków wartych zobaczenia dla Twojego domowego baru. Odkryj szklanki do long drinków, szklanki do shotów, szklanki do whiskey i kubki do Moscow Mule w Relaxdays i wyposaż swój bar na długie noce.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.