Regały na butelki

Estetyczne stojaki na butelki dla Twoich czterech ścian

W Relaxdays znajdziesz praktyczne półki na butelki z winem i napojami. W różnych wzorach i stylach możesz przechowywać swoje butelki stylowo i oszczędzając miejsce. Kliknij teraz przez różne rozmiary, kształty, kolory i materiały naszych stojaków na butelki i znaleźć odpowiedni stojak dla Twojego domu.

na stronę
  1. Już od
  2. Już od
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Praktyczne półki na butelki z winem i napojami

Zamiast pozwalać butelkom wina po prostu stać bez sensu, należy raczej spadać z powrotem na estetyczne stojaki na butelki. W ten sposób nie tylko stworzysz stylowy akcent w swoich czterech ścianach, ale także zrobisz coś dobrego dla wina. Dzięki przemyślanemu przechowywaniu w pozycji pochylonej, korek butelki jest stale nawilżany. Dzięki temu wino pozostaje hermetyczne i zachowuje swój aromat. Ponadto przechowują Państwo swoje wina w szczególnie stylowy sposób i tworzą w swoim domu prawdziwą atrakcję dla oka. Stojaki na wino Relaxdays są dostępne w różnych, estetycznych wzorach: od 5 do 30 butelek znajdzie swój nowy dom w naszych stojakach na wino. Naturalny bambus lub ciepłe drewno nadają całości domowy charakter. Z kolei nasze stojaki na butelki wykonane z metalu oddają nowoczesny styl. Znajdź już teraz odpowiednią półkę dla swojej kolekcji win!

Ustaw ciekawe akcenty za pomocą stojaków na butelki

Czy to wino, wino musujące, gin, czy nawet sok i lemoniada - napoje są często rozlewane do bardzo specjalnych i eleganckich butelek. Możesz użyć tych wzorów, aby ustawić ciekawe akcenty w swoim domu. Takie butelki najlepiej prezentują się w stojaku na butelki. Relaxdays oferuje szeroką gamę półek na butelki. Czy to w kształcie piramidy, łuku, półkola czy też jako szafka prostokątna - tutaj znajdziesz różne modele i materiały, które są odpowiednie dla Twojego domu. Szczególną atrakcją są również nasze stojaki na butelki z wbudowanym uchwytem na kieliszki. Tutaj można przechowywać szklanki i butelki razem i mieć wszystko w zasięgu ręki.

Kup teraz stojaki na butelki od Relaxdays

Zdobądź nowe akcenty dla swoich czterech ścian i zamów już dziś swój unikalny stojak na butelki w Relaxdays. Za zamówienie na terenie Niemiec nie płacisz żadnych kosztów dostawy, a towar dociera do Ciebie w ciągu jednego do trzech dni. Kup teraz!