Regały na butelki

Estetyczne stojaki na butelki dla Twoich czterech ścian

W Relaxdays znajdziesz praktyczne półki na butelki z winem i napojami. W różnych wzorach i stylach możesz przechowywać swoje butelki stylowo i oszczędzając miejsce. Kliknij teraz przez różne rozmiary, kształty, kolory i materiały naszych stojaków na butelki i znaleźć odpowiedni stojak dla Twojego domu.

Produkty 10

na stronę
  1. Już od 458,90 zł
  2. Już od 753,90 zł
  3. Już od 502,90 zł

Produkty 10

na stronę

Praktyczne półki na butelki z winem i napojami

Zamiast pozwalać butelkom wina po prostu stać bez sensu, należy raczej spadać z powrotem na estetyczne stojaki na butelki. W ten sposób nie tylko stworzysz stylowy akcent w swoich czterech ścianach, ale także zrobisz coś dobrego dla wina. Dzięki przemyślanemu przechowywaniu w pozycji pochylonej, korek butelki jest stale nawilżany. Dzięki temu wino pozostaje hermetyczne i zachowuje swój aromat. Ponadto przechowują Państwo swoje wina w szczególnie stylowy sposób i tworzą w swoim domu prawdziwą atrakcję dla oka. Stojaki na wino Relaxdays są dostępne w różnych, estetycznych wzorach: od 5 do 30 butelek znajdzie swój nowy dom w naszych stojakach na wino. Naturalny bambus lub ciepłe drewno nadają całości domowy charakter. Z kolei nasze stojaki na butelki wykonane z metalu oddają nowoczesny styl. Znajdź już teraz odpowiednią półkę dla swojej kolekcji win!

Ustaw ciekawe akcenty za pomocą stojaków na butelki

Czy to wino, wino musujące, gin, czy nawet sok i lemoniada - napoje są często rozlewane do bardzo specjalnych i eleganckich butelek. Możesz użyć tych wzorów, aby ustawić ciekawe akcenty w swoim domu. Takie butelki najlepiej prezentują się w stojaku na butelki. Relaxdays oferuje szeroką gamę półek na butelki. Czy to w kształcie piramidy, łuku, półkola czy też jako szafka prostokątna - tutaj znajdziesz różne modele i materiały, które są odpowiednie dla Twojego domu. Szczególną atrakcją są również nasze stojaki na butelki z wbudowanym uchwytem na kieliszki. Tutaj można przechowywać szklanki i butelki razem i mieć wszystko w zasięgu ręki.

Kup teraz stojaki na butelki od Relaxdays

Zdobądź nowe akcenty dla swoich czterech ścian i zamów już dziś swój unikalny stojak na butelki w Relaxdays. Za zamówienie na terenie Niemiec nie płacisz żadnych kosztów dostawy, a towar dociera do Ciebie w ciągu jednego do trzech dni. Kup teraz!