płatność

Apple Pay

Dzięki Apple Pay możesz szybko i wygodnie robić u nas zakupy, korzystając z telefonu iPhone. Po jednokrotnym wprowadzeniu danych kredytowych w aplikacji Wallet, wystarczy wybrać Apple Pay jako metodę płatności w procesie zakupu. Następnie potwierdzasz płatność za pomocą Face ID lub Touch ID. W MacBooku Pro potwierdzasz zakup za pomocą Touch ID na pasku dotykowym. Jeśli używasz starszej wersji MacBooka lub Maca, funkcję identyfikacji przejmie twój telefon iPhone lub zegarek Apple Watch.

Google Pay

Jeśli skonfigurowałeś Google Pay na Twoim urządzeniu, możesz ten system płatności zastosować do szybkiej i wygodnej realizacji twoich zakupów. Podczas finalizowania zamówienia wybierz Google Pay jako metodę płatności. Gdy używasz Google Pay pierwszy raz, najpierw uzupełnij informację dotyczące płatności w aplikacji. Aby zakończyć transakcję Twoje urządzenie poprosi Cię o weryfikację tożsamości.

Odnośnik

Przelewy24

Najczęściej wybieranym środkiem płatniczym w Polsce jest przelew. Przelewy24 lub p24 oferują wygodną metodę płatności za pośrednictwem banku. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać swój bank i wprowadzić niezbędne dane dostępowe. Po zalogowaniu na konto należy potwierdzić operację w aplikacji mobilnej lub kodem i transakcja jest natychmiast realizowana.

iDEAL

iDeal to najpopularniejsza metoda płatności online w Holandii. Jeśli masz aplikację i konto w holenderskim banku, współpracującym z iDeal, możesz z niego korzystać. Płać online wygodnie, bezpłatnie, automatycznie i całkowicie bezpiecznie w Twoim banku. Po wprowadzeniu i potwierdzeniu danych konta, zakup zostanie przetworzony w czasie rzeczywistym, natychmiast otrzymamy potwierdzenie płatności i będziemy mogli wysłać do Państwa towar.

Giropay

Z giropay można wygodnie płacić w naszym sklepie internetowym poprzez bankowość internetową. Po umieszczeniu wszystkich produktów w koszyku, wybierz giropay jako metodę płatności, a następnie zaloguj się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej - giropay zrobi resztę. Oznacza to, że możesz płacić za zakupy w Relaxdays w prosty, szybki i bezpieczny sposób za pomocą PIN-u i kodów jednorazowych.

PayPal

Dzięki Paypal Express możesz zrealizować swoje zakupy u nas jeszcze szybciej. Po kliknięciu na przycisk Paypal Express zostaniesz automatycznie przekierowany na swoje konto Paypal. Tutaj musisz się tylko zalogować i potwierdzić zakup. W ten sposób unikasz osobnego wprowadzania informacji dotyczących zamówienia, takich jak informacje finansowe i szczegóły wysyłki, ponieważ są one pobierane bezpośrednio i bezpiecznie z Twojego konta Paypal.

Amazon Pay

Kupuj szybko i łatwo, wykorzystując w tym celu dane zapisane w Twoim koncie Amazon. Płać bezpiecznie, bez konieczności ponownego podawania danych dotyczących płatności i przesyłki. Chroni Cię gwarancja od A do Z – tak samo, jak w przypadku zakupów w serwisie Amazon.

Przelew Bankowy

Opłacasz zamówienie, przelewając kwotę rachunku na nasze konto. Po otrzymaniu płatności realizujemy Twoje zamówienie i wysyłamy towar.

Blik

Najpopularniejsza metoda płatności mobilnych w Polsce. System BLIK jest wbudowany w aplikacje bankowe i jest obsługiwany przez wszystkie największe polskie banki. Obecnie ponad 90% wszystkich klientów polskich instytucji finansowych ma możliwość korzystania z BLIKA w ramach swoich aplikacji bankowości mobilnej.