Płatność

Apple Pay

Apple Pay to wygodna i szybka metoda aby zapłacić swoje zakupy na naszej stronie własnym iPhonem. Po jednokrotnym uzupełnieniu danych twojej karty kredytowej w aplikacji Wallet-App, podczas finalizowania zamówienia wybierz opcję Apple Pay jako metodę płatności. Następnie potwierdź płatność za pomocą Face ID lub Touch ID. Na twoim MacBooku Pro potwierdzisz zakupy za pomocą Touch ID na Touch Barze. Jak używasz MacBooka lub Maca bez TouchBaru, funkcję identyfikacji przejmie twój telefon iPhone lub zegarek Apple Watch.

Google Pay

Jak korzystasz z aplikacji Google Pay na Twoim urządzeniu, możesz ją zastosować do szybkiej i wygodnej realizacji twoich zakupów. Podczas finalizowania zamówienia wybierz Google Pay jako metodę płatności. Gdy używasz Google Pay pierwszy raz, najpierw uzupełnij informację dotyczące płatności w aplikacji. Aby zakończyć transakcję potwierdź twoją tożsamość za pomocą twojego urządzenia.

PayPal Express Checkout

Dzięki Paypal Express możesz zrealizować swoje zakupy u nas jeszcze szybciej. Po kliknięciu na przycisk Paypal Express zostaniesz automatycznie przekierowany na swoje konto Paypal. Tutaj musisz się tylko zalogować i potwierdzić zakup. W ten sposób unikasz osobnego wprowadzania informacji dotyczących zamówienia, takich jak informacje finansowe i szczegóły wysyłki, ponieważ są one pobierane bezpośrednio i bezpiecznie z Twojego konta Paypal.

Przelew Bankowy

Opłacasz zamówienie, przelewając kwotę rachunku na nasze konto. Po otrzymaniu płatności realizujemy Twoje zamówienie i wysyłamy towar.

Amazon Pay

Kupuj szybko i łatwo, wykorzystując w tym celu dane zapisane w Twoim koncie Amazon. Płać bezpiecznie, bez konieczności ponownego podawania danych dotyczących płatności i przesyłki. Chroni Cię Gwarancja od A do Z – tak samo, jak w przypadku zakupów w serwisie Amazon.

PayPal PLUS

Gdy otrzymasz potwierdzenie zamówienia, obciążone zostanie Twoje konto PayPal. Jeżeli przerwiesz proces dokonywania płatności, możesz go dokończyć w swoim koncie PayPal. Jak tylko otrzymamy zapłatę, wyślemy towar możliwie jak najszybciej na adres dostawy. Ta forma płatności dostępna jest dla wszystkich klientów w każdym kraju.