płatność

Apple Pay

Dzięki Apple Pay możesz szybko i wygodnie robić u nas zakupy, korzystając z telefonu iPhone. Po jednokrotnym wprowadzeniu danych kredytowych w aplikacji Wallet, wystarczy wybrać Apple Pay jako metodę płatności w procesie zakupu. Następnie potwierdzasz płatność za pomocą Face ID lub Touch ID. W MacBooku Pro potwierdzasz zakup za pomocą Touch ID na pasku dotykowym. Jeśli używasz starszej wersji MacBooka lub Maca, funkcję identyfikacji przejmie twój telefon iPhone lub zegarek Apple Watch.

Google Pay

Jeśli skonfigurowałeś Google Pay na Twoim urządzeniu, możesz ten system płatności zastosować do szybkiej i wygodnej realizacji twoich zakupów. Podczas finalizowania zamówienia wybierz Google Pay jako metodę płatności. Gdy używasz Google Pay pierwszy raz, najpierw uzupełnij informację dotyczące płatności w aplikacji. Aby zakończyć transakcję Twoje urządzenie poprosi Cię o weryfikację tożsamości.

Odnośnik

Visa

Nasz sklep obsługuje płatności kartą Visa

American Express

Nasz sklep obsługuje płatności kartą American Express

Mastercard

Nasz sklep obsługuje płatności kartą Mastercard

PayPal

Dzięki Paypal Express możesz zrealizować swoje zakupy u nas jeszcze szybciej. Po kliknięciu na przycisk Paypal Express zostaniesz automatycznie przekierowany na swoje konto Paypal. Tutaj musisz się tylko zalogować i potwierdzić zakup. W ten sposób unikasz osobnego wprowadzania informacji dotyczących zamówienia, takich jak informacje finansowe i szczegóły wysyłki, ponieważ są one pobierane bezpośrednio i bezpiecznie z Twojego konta Paypal.

Amazon Pay

Kupuj szybko i łatwo, wykorzystując w tym celu dane zapisane w Twoim koncie Amazon. Płać bezpiecznie, bez konieczności ponownego podawania danych dotyczących płatności i przesyłki. Chroni Cię gwarancja od A do Z – tak samo, jak w przypadku zakupów w serwisie Amazon.

Przelew Bankowy

Opłacasz zamówienie, przelewając kwotę rachunku na nasze konto. Po otrzymaniu płatności realizujemy Twoje zamówienie i wysyłamy towar.

Blik

Najpopularniejsza metoda płatności mobilnych w Polsce. System BLIK jest wbudowany w aplikacje bankowe i jest obsługiwany przez wszystkie największe polskie banki. Obecnie ponad 90% wszystkich klientów polskich instytucji finansowych ma możliwość korzystania z BLIKA w ramach swoich aplikacji bankowości mobilnej.

Klarna

Zakup na konto: Zasadniczo masz 30 dni od daty wystawienia faktury na opłacenie faktury w Klarna. Płacisz dopiero po otrzymaniu towaru. Możesz zrelaksować się podczas zakupów, skompletować zamówienie i sprawdzić produkty w domu.