Newsletter Header

Udoskonalenie dla Twojej skrzynki pocztowej

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

Rejestracja jest tak prosta

Nie przegap już nigdy żadnego trendu i bądź na bieżąco

Pomiędzy denerwującym spamem i niepotrzebnymi reklamami, newsletter Relaxdays przywróci radość do Twojej skrzynki mailowej! Ale co tak naprawdę wyróżnia nasz newsletter spośród innych? U nas co jakiś czas otrzymasz wspaniałe i pomocne informacje na temat życia, ogrodnictwa, sportu i rekreacji. Informacje te są dostosowane do pory roku i dlatego poruszają aktualne tematy, które dokładnie pasują do Twojego życia. Ponadto oferujemy sprytne life hacki, które z pewnością pozytywnie wpłyną na Twoje życie. A najlepsze oczywiście na końcu: dzięki naszemu newsletterowi nigdy nie przegapisz wyprzedaży czy promocji, a nawet możesz uszczęśliwić swój portfel. Jeśli zarejestrujesz się teraz, otrzymasz bezpośrednio zniżkę 20 zł na następny zakup od wartości zamówienia min. 200 zł. A więc: zapisz się już teraz i korzystaj na bieżąco.
Uwaga: po rejestracji otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym zapis do newslettera (sprawdź również folder spam).


Poznaj nasze ulubione produkty tygodnia

Dowiedz się o najnowszych trendach i life hackach

Otrzymuj promocje i kupony

Relaxdays Newsletter - Towarzysz Twojego życia

Potrzebujesz nowy pomysł do swojego mieszkania? Nie możesz już patrzeć na swoje stare meble? Chcesz zacząć nowe hobby? Przeprowadzasz się? Masz swój ogród? Lub zwierzątko domowe? Znamy się na tych sprawach! Zapisując się do newslettera Relaxdays zostaniesz prawdziwą insiderką. Zyskujesz informacje o:

  • najświeższych trendach
  • unikalnych promocjach
  • sprytnych life hackach
  • ulubionych produktach
  • aktualnościach w sklepie
Oczywiście ochrona danych jest naszym najwyższym priorytetem! Twoje dane są dla Ciebie święte - więc i dla nas. Masz dosyć? Nie ma sprawy: w każdej chwili możesz zrobić sobie przerwę i się wypisać. Nie będziemy mieli Ci tego za złe! Ale tym bardziej się ucieszymy gdy do nas wrócisz!

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.