Butelki, szklanki i kieliszki

Butelki i szklanki do domowego baru

Planujesz przytulny wieczór dla dwojga na balkonie? A może duże przyjęcie w ogrodzie z przyjaciółmi? Na różne okazje ważne jest, aby mieć odpowiednie szkło i rozwiązania do przechowywania napojów w domu. Podawaj swoim gościom samodzielnie zmiksowane koktajle i soki owocowe w stylowych pojemnikach z produktami Relaxdays. Przejrzyj nasz asortyment już teraz!

Zachwyć swoich gości wymyślnymi butelkami i kieliszkami

Czy to gorący letni dzień, czy mroźny zimowy wieczór - wspólne spędzanie czasu z najbliższymi, przy pysznym jedzeniu i napojach to zawsze coś miłego. Podawaj swoje pyszne dania na eleganckiej zastawie stołowej z pasującymi napojami we wspaniałych butelkach i szklankach. Lodowato zimne kreacje z soków owocowych, najlepsze whisky, mocne long drinki lub shoty mogą być serwowane Twoim przyjaciołom za pomocą naszych naczyń. Kupując takie butelki i szklanki, należy zawsze upewnić się, że mają one jasny i przejrzysty kolor oraz są wysokiej jakości. Ponieważ tylko takie naczynia gwarantują Państwu długą radość z picia i przetrwają regularne czyszczenie.

Dozowniki do napojów, szklanki do long drinków & Co - Te butelki i szklanki znajdziesz u nas

Wybór odpowiednich butelek i kieliszków zależy głównie od tego, co chcemy podać i ile tego mamy przygotowane. Poniżej przedstawiamy listę naczyń, które można znaleźć w naszym sklepie oraz ich zastosowanie:

  • Szklanki do longdrinków: Szklanki Relaxdays typu longdrink w klasycznym cylindrycznym kształcie są idealne do serwowania long drinków, koktajli, a nawet soków. Standardowo szklanki do mycia w zmywarce są dostępne w zestawie 12 sztuk, ale można je również kupić w zestawach 24 i 48 sztuk.
  • Kolby biodrowe: Kolby biodrowe Relaxdays są wykonane ze stali nierdzewnej i są częściowo ozdobione imitacją skóry. Możesz w nich zabrać wszędzie swoje ulubione napoje lub podarować je jako zabawny żart dla przyjaciół i rodziny. Wybierz kompaktową kolbę biodrową o pojemności 200 ml lub wersję XXL o pojemności 1,8 litra. Nasze kolby biodrowe dostępne są również w praktycznych zestawach.
  • Kieliszki i kieliszki do shotów: Szczególną uwagę przyciągają kieliszki Relaxdays z probówkami, które znajdują się w fajnym uchwycie na probówki. Użyj ich do zabawnych gier imprezowych lub jako zabawny prezent. Można u nas również zamówić zwykłe kieliszki w wielopakach.
  • Dozownik napojów: Szczególnie w gorące dni często jesteś bardzo spragniony. Abyś nie musiał ciągle biegać do kuchni dla siebie i swoich gości, masz do dyspozycji dozowniki do napojów: duże szklanki w stylu retro i słoiki mają kran i w większości nadają się do mycia w zmywarce. Dzięki pokrywce Twoje napoje pozostają długo świeże i są chronione przed owadami. Niektóre modele posiadają dodatkową wkładkę na owoce lub są sprzedawane bezpośrednio w zestawie z pasującymi szklankami do picia. Dozowniki do napojów Relaxdays są dostępne w pojemnościach 3,5, 4, 5, 5,5 i 6 litrów.
Oprócz tych naczyń do picia, wśród naszych butelek i szklanek można znaleźć również zestawy do whisky z wysokiej jakości karafkami lub kuflami Moscow Mule.

Kup teraz kieliszki do shotów, kolby biodrowe i wiele więcej w Relaxdays

Zachwyć przyjaciół i rodzinę podczas wieczornych wyjść i bądź godnym pozazdroszczenia gospodarzem na wszystkich swoich przyjęciach. Jeśli nadal szukasz dodatkowego wyposażenia do swojego domowego baru, przejrzyj nasze stojaki na butelki, akcesoria do barów i win oraz meble barowe. Zamów teraz bez kosztów wysyłki w Relaxdays!

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.