Balkon

Meble balkonowe Relaxdays - oszczędność miejsca i praktyczność

Nawet w najbardziej szarych dniach, jedno jest pewne: lato na pewno nadejdzie. Nie ma więc czegoś takiego jak "za wcześnie", jeśli chodzi o myślenie o aranżacji balkonu. Stwórz swój własny mały raj - we własnym domu lub nawet w wynajętym mieszkaniu. Z meblami balkonowymi Relaxdays jesteś doskonale wyposażony w każdym przypadku. Największym problemem z balkonami jest to, że nie masz zbyt wiele miejsca, aby wyposażyć go we wszystkie meble, które chcesz. Istnieją jednak użyteczne rozwiązania, które zajmują bardzo mało miejsca. Zapoznaj się z naszymi wiszącymi stołami balkonowymi lub meblami balkonowymi z fajnymi krzesłami składanymi. W razie potrzeby można po prostu złożyć niepotrzebny stół, jak również krzesła, które następnie można bezstresowo odstawić. Aby dopełnić ogólny obraz Twojego balkonowego wyposażenia dekoracyjnie, możesz również wyposażyć swoje krzesła w ładne poduszki na krzesła. Nasze zestawy balkonowe są dostępne w wersji z tworzywa sztucznego o wyglądzie wysokiej jakości rattanu lub z drewna i metalu. Przygotuj się na lato już teraz z Relaxdays!

Wyjdź na zieleń - na własny balkon

Szczególnie w budynkach mieszkalnych balkon jest zazwyczaj jedynym miejscem, gdzie można posadzić rośliny i cieszyć się relaksem na świeżym powietrzu. Ciesz się słońcem o każdej porze roku i zajmij się ogrodnictwem we własnym domu. Dzięki schodom kwiatowym Relaxdays można dekoracyjnie ułożyć rośliny i upiększyć swój balkon. Ponadto, schody do roślin i stojaki na kwiaty są niezwykle oszczędnym rozwiązaniem dla mniejszych balkonów. Wybierz spośród różnych materiałów, aby stworzyć rustykalny wygląd żeliwa, domową atmosferę z drewna lub zabawny metalowy wygląd w czerni lub bieli. Dzięki naszym schodom kwiatowym możesz również zaprojektować swój balkon w stylu skandynawskim. Czy znacie już nasze wiatraczki? Jako urocze elementy dekoracyjne dla Ciebie lub Twoich dzieci, możesz je również umieścić w doniczkach na balkonie. Zamień swój balkon w osobistą, małą oazę dobrego samopoczucia dzięki naszym produktom!

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.