Wiatraki

Koła wiatrowe Relaxdays - Stwórz zabawne akcenty

Nawet na balkonie czy w ogrodzie miło jest, gdy dzieci mają na co popatrzeć, a kilka kolorowych dekoracji upiększa ogólny obraz. Relaxdays pinwheels zawsze robią wrażenie i oferują magiczny spektakl dla młodszych i starszych nawet przy lekkim wietrze. Odkryj teraz naszą ofertę wspaniałych wiatraczków do Twojego domu!

Wiatraki dla młodszych i starszych

Niech dzieciom zaświecą się oczy dzięki wiatraczkom w kwiatowe lub zwierzęce wzory. Kolorowe kwiaty, klasyczne kształty, sowy czy biedronki przyciągają wzrok. Gdy tylko powieje lekki wiatr, koła zaczynają się kręcić, a flagi trzepotać. W Relaxdays znajdziesz zarówno małe, jak i duże wiatraczki, które z łatwością złożysz, a następnie wbijesz w ziemię na rabacie lub w doniczce na balkonie czy w ogrodzie. Odporny na warunki atmosferyczne materiał zapewnia, że przez długi czas będziesz mógł cieszyć się swoimi elementami dekoracyjnymi. Nasze wiatraczki mają solidny pręt wykonany z drewna lub twardego plastiku, z którego wykonane są również kółka.

Kup teraz wiatraczki online w Relaxdays

Spraw radość swoim dzieciom dzięki uroczym wiatraczkom Relaxdays. Zaprojektuj na nowo swój balkon i zobacz, jak tańczą na wietrze. Szukasz czegoś innego lub interesują Cię wysokiej jakości gry dźwiękowe, które jednocześnie oferują przyjemny szum w tle? Zapraszamy do obejrzenia naszych gongów wietrznych. Zamów teraz online i bez kosztów wysyłki w Relaxdays!

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki