Konfetti

Kolorowe konfetti na każdą okazję!

Konfetti jest obowiązkowe na każdej dobrej imprezie. Czy to urodziny, wesele czy przyjęcie z okazji ukończenia szkoły - iskrzące konfetti wniesie blask i kolor do każdej uroczystości. Stwórz wspaniałą atmosferę i niezapomniany wieczór z armatkami konfetti i imprezowymi popperami Relaxdays. Odkryj konfetti w różnych kolorach i kształtach. Odpowiednia rzecz na każdą okazję.

na stronę
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Rozerwij się z Relaxdays party poppers

Imprezowe poppery Relaxdays są hitem każdej imprezy: z armatkami konfetti możesz uświetnić swoją imprezę i stworzyć niezapomniane chwile. Poppery imprezowe są łatwe w użyciu: Są one wyzwalane w sposób nieszkodliwy przez ruch obrotowy i nacisk, bez użycia ognia lub materiałów pirotechnicznych. Mimo to wydają one przyjemny dźwięk poppingu z wysokością efektu 6 do 8 metrów, aby podkreślić szczególne chwile. Wbudowana siatka zabezpieczająca zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo produktu. Nasze armatki konfetti dostępne są w różnych motywach: Złote gwiazdki na galowe wieczory lub przyjęcia bożonarodzeniowe, czerwone płatki róż na oświadczyny, kolorowe skrawki na przyjęcia urodzinowe dla dzieci lub strzelające konfetti w kolorze czarnym, czerwonym, złotym na kolejne Mistrzostwa Europy - w Relaxdays znajdziesz odpowiedni party popper na każdą imprezę.

Konfetti - atrakcja na każdej imprezie

Chcesz czegoś więcej niż tylko konfetti? Chcesz rozprzestrzenić uczucie radości i magii? W takim razie Relaxdays jest właściwym miejscem dla Ciebie. Tutaj znajdziesz idealną atrakcję na swoją imprezę. Konfetti to nie tylko irytująca dekoracja, którą trzeba następnego dnia ponownie zmieść, konfetti może być czymś więcej! Dzięki swojej błyszczącej i mieniącej się powierzchni, konfetti doda Twojemu przyjęciu elegancji i wyjątkowości. Niezależnie od tego, czy użyjesz konfetti jako rozsypanej dekoracji na stole, czy też rzucisz je w tłum podczas niezapomnianych chwil - u nas znajdziesz coś odpowiedniego na każdą imprezę. W olśniewających kolorach, konfetti błyszczy i mieni się i natychmiast tworzy dobry nastrój. Odkryj tutaj różne rozmiary i ilości, aby wyposażyć Cię do idealnego przyjęcia.

Kup teraz konfetti w Relaxdays

Przejrzyj nasz szeroki wybór konfetti i popperów imprezowych w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach, aby stworzyć doskonałe chwile na każdej imprezie. Już teraz znajdź odpowiedni nastrój dla swojej imprezy.