Impreza

Zawsze jest jakiś powód do świętowania!

Urodziny, śluby, święta, wakacje, Boże Narodzenie, Wielkanoc, ukończenie studiów, awans - w ciągu roku kumuluje się wiele okazji do imprez i uroczystości. Czasami jesteś gościem i możesz zostać obsłużony, innym razem jesteś gospodarzem i odpowiadasz za wszystko. Zaplanowanie dobrej imprezy wymaga wiele czasu i uwagi. Powinieneś przygotować plan uwzględniający łącznie następujące punkty:

  • Miejsce
  • pora dnia
  • zaproszenia
  • żywność
  • Picie
  • muzyka
  • Gry/Programy
  • Dekoracja
W naszych akcesoriach do gotowania i pieczenia znajdziesz wsparcie dla żywności. Do kreatywnych zaproszeń znajdziesz praktyczne materiały rękodzielnicze. Możemy również wspierać Cię poprzez gry, urozmaicony program i indywidualne dekoracje. Czy szukasz gier planszowych lub zabawnych gier do picia, znajdziesz to, czego szukasz tutaj. W naszym repertuarze dekoracji znajdziecie Państwo szeroką gamę przedmiotów na każdą imprezę: rekwizyty filmowe, światła pop-up, kurtyny imprezowe, gigantyczne kokardy, balony foliowe i wiele innych. Odkryj szeroką gamę produktów Relaxdays.

Zostań gwiazdą na każdej imprezie tematycznej

Każdy to zna: zostałeś zaproszony na imprezę i nagle pojawia się temat przewodni! Nawet poza Halloween i karnawałem, imprezy tematyczne są zawsze popularnym wariantem, aby nadać prywatnym uroczystościom pewien urok. Motywy są nieograniczone: od prostych kolorów, takich jak biały lub czarny, po motywy filmowe lub pory roku, takie jak lata 20. Czasami wystarczy własna szafa, aby wyczarować fajny kostium. Ale czasami trzeba dostać niestandardowe akcesoria lub dwa, aby dopasować temat idealnie i może wygrać konkurs kostiumów. Kupowanie całego kostiumu nie zawsze ma sens, ponieważ masz już kilka własnych rzeczy lub chcesz dodać do całości swój własny urok. Dlatego też w Relaxdays znajdziesz odpowiednie akcesoria i dodatki. Fajne okulary, błyszczące loty, opaski na głowę, czarodziejskie miotły, maski i wiele innych sprawią, że staniesz się gwiazdą każdej imprezy!

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.