Przeprowadzka & Transport

Przeprowadzki i transport - bezpieczne i niezawodne z Relaxdays

Przeprowadzka zawsze wymaga dużo siły i wytrwałości, aż w końcu wszystko jest na swoim miejscu w nowym domu. Jest to nie tylko uciążliwe, ale może być również szkodliwe dla zdrowia. Dzięki odpowiednim akcesoriom można jednak zaoszczędzić zarówno siły, jak i cenny czas. Przejrzyj nasz sklep i zamów przydatne narzędzia do przeprowadzki lub transportu!

Strona
na stronę
Strona
na stronę

Praktyczne akcesoria do poruszania się

Chcesz zaplanować bezstresową przeprowadzkę lub z innych powodów przewieźć cenne przedmioty z jednego miejsca na drugie? Doskonale! Nasza siła polega na tym, że zawsze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu odpowiednie produkty dla każdego przedsięwzięcia i każdej sytuacji. W naszym bogatym asortymencie znajdują się liczne pomoce, które znacznie ułatwią Państwu przeprowadzki i transporty. Niezależnie od tego, czy szukasz małych pomocników, takich jak dyspensery do paczek i nosze do kolan, czy też taczki i taczki do worków wraz z odpowiednimi kołami zapasowymi - w Relaxdays na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli chcesz przewieźć swoje rzeczy bezpiecznie, bez zadrapań i skaz podczas podróży, dlaczego nie spojrzeć na nasze koce do przeprowadzek? Praktyczna włóknina w zestawie 10 sztuk jest niezwykle wytrzymała i nadaje się do wielokrotnego użytku.

Elastyczny transport za pomocą schodków, rolek transportowych i innych.

Oczywiście przy przeprowadzkach ważne jest nie tylko sumienne zapakowanie towaru na podróż w ciężarówce, ale również transport z budynku do pojazdu i odwrotnie. Aby oszczędzić Państwu kłopotów z dźwiganiem, mogą Państwo skorzystać z naszych niezawodnych urządzeń transportowych. Rolki transportowe Relaxdays wytrzymują obciążenie do 200, a nawet 400 kilogramów i pozwalają na łatwe przenoszenie pudełek lub przedmiotów wszelkiego rodzaju z punktu A do punktu B. Ale można tu znaleźć również inne rozwiązania. Nasz wielofunkcyjny schodołaz jest nie tylko w stanie wjeżdżać i zjeżdżać po schodach, ale może być również przekształcony w wózek transportowy. Czy ciężarówka z workiem jest również wystarczająca do Twoich celów? Odkryj nasze składane wózki do przewozu worków, niektóre z nich mogą przewozić do 70 kilogramów. Wszystkie nasze pomoce transportowe dopasowują się do Twoich potrzeb, są szybko składane i łatwe w użyciu.

Kup teraz akcesoria do przeprowadzek i transportu

Bez względu na to, czy chodzi o dużą przeprowadzkę, czy o mały projekt w domu, nasze produkty będą dla Ciebie dobrym wyborem. Wybierz swój optymalny sprzęt i skorzystaj z naszej szybkiej wysyłki. Na terenie Niemiec towar będzie u Państwa w ciągu 3-5 dni roboczych i to bez żadnych kosztów przesyłki. Zrób zakupy na następny ruch!

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki