Przeprowadzka & Transport

Przeprowadzki i transport - bezpieczne i niezawodne z Relaxdays

Przeprowadzka zawsze wymaga dużo siły i wytrwałości, aż w końcu wszystko jest na swoim miejscu w nowym domu. Jest to nie tylko uciążliwe, ale może być również szkodliwe dla zdrowia. Dzięki odpowiednim akcesoriom można jednak zaoszczędzić zarówno siły, jak i cenny czas. Przejrzyj nasz sklep i zamów przydatne narzędzia do przeprowadzki lub transportu!

Strona
na stronę
 1. Już od 147,90 zł
 2. Już od 138,90 zł
 3. Już od 161,90 zł
 4. Już od 138,90 zł
 5. Już od 129,90 zł
 6. Już od 129,90 zł
 7. Już od 115,90 zł
 8. Już od 115,90 zł
 9. Już od 129,90 zł
 10. Już od 124,90 zł
 11. Już od 184,90 zł
 12. Już od 161,90 zł
 13. Już od 106,90 zł
 14. Już od 161,90 zł
Strona
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Praktyczne akcesoria do poruszania się

Chcesz zaplanować bezstresową przeprowadzkę lub z innych powodów przewieźć cenne przedmioty z jednego miejsca na drugie? Doskonale! Nasza siła polega na tym, że zawsze jesteśmy w stanie zaoferować Państwu odpowiednie produkty dla każdego przedsięwzięcia i każdej sytuacji. W naszym bogatym asortymencie znajdują się liczne pomoce, które znacznie ułatwią Państwu przeprowadzki i transporty. Niezależnie od tego, czy szukasz małych pomocników, takich jak dyspensery do paczek i nosze do kolan, czy też taczki i taczki do worków wraz z odpowiednimi kołami zapasowymi - w Relaxdays na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Jeśli chcesz przewieźć swoje rzeczy bezpiecznie, bez zadrapań i skaz podczas podróży, dlaczego nie spojrzeć na nasze koce do przeprowadzek? Praktyczna włóknina w zestawie 10 sztuk jest niezwykle wytrzymała i nadaje się do wielokrotnego użytku.

Elastyczny transport za pomocą schodków, rolek transportowych i innych.

Oczywiście przy przeprowadzkach ważne jest nie tylko sumienne zapakowanie towaru na podróż w ciężarówce, ale również transport z budynku do pojazdu i odwrotnie. Aby oszczędzić Państwu kłopotów z dźwiganiem, mogą Państwo skorzystać z naszych niezawodnych urządzeń transportowych. Rolki transportowe Relaxdays wytrzymują obciążenie do 200, a nawet 400 kilogramów i pozwalają na łatwe przenoszenie pudełek lub przedmiotów wszelkiego rodzaju z punktu A do punktu B. Ale można tu znaleźć również inne rozwiązania. Nasz wielofunkcyjny schodołaz jest nie tylko w stanie wjeżdżać i zjeżdżać po schodach, ale może być również przekształcony w wózek transportowy. Czy ciężarówka z workiem jest również wystarczająca do Twoich celów? Odkryj nasze składane wózki do przewozu worków, niektóre z nich mogą przewozić do 70 kilogramów. Wszystkie nasze pomoce transportowe dopasowują się do Twoich potrzeb, są szybko składane i łatwe w użyciu.

Kup teraz akcesoria do przeprowadzek i transportu

Bez względu na to, czy chodzi o dużą przeprowadzkę, czy o mały projekt w domu, nasze produkty będą dla Ciebie dobrym wyborem. Wybierz swój optymalny sprzęt i skorzystaj z naszej szybkiej wysyłki. Na terenie Niemiec towar będzie u Państwa w ciągu 3-5 dni roboczych i to bez żadnych kosztów przesyłki. Zrób zakupy na następny ruch!