Garaż i warsztat

Położyć kres garażowemu chaosowi!

W garażu często gromadzą się przedmioty i rzeczy, na które nie ma miejsca w domu, ale których nie można lub nie chce się jeszcze wyrzucić. Przegląd jest szybko tracony i zazwyczaj nie ma żadnej struktury. Porządkowanie garażu często było na liście rzeczy do zrobienia przez wieki. Kiedy już nadejdzie czas i projekt zostanie zrealizowany, należy pomyśleć o systemie, aby potem nie zaczynać sprzątania od nowa. W Relaxdays znajdziesz różne pomoce, które pozwolą Ci utrzymać porządek w garażu. Dzięki naszym wytrzymałym półkom możesz posortować i uporządkować swoje narzędzia, zabawki i akcesoria samochodowe. Aby zaoszczędzić miejsce, można również wykorzystać praktyczne i solidne uchwyty ścienne do zawieszenia rowerów i sprzętu. Pudełka na drobne części Relaxdays z wieloma różnymi szufladami pozwalają na uporządkowanie elementów złącznych lub śrub. Wprowadź ostatni porządek do swojego garażu i posortuj swoje śmieci z Relaxdays.

Idealne wyposażenie warsztatu

Do różnych prac w domu, w ogrodzie lub przy różnych projektach zawsze potrzebne są różne narzędzia. W Relaxdays znajdziesz kolorowy wybór różnych narzędzi do różnych celów. Od ręcznego zbijaka do łomu lub ścisków - tutaj zawsze znajdziesz to, czego szukasz. Nie tylko jako profesjonalista, ale także jako hobbysta szybko gromadzisz różne narzędzia. W warsztacie szybko może wybuchnąć chaos. Podobnie jak w garażu, również w domu można wykorzystać nasze artykuły organizacyjne, takie jak wytrzymałe półki, uchwyty ścienne czy skrzynki na drobne części. Listwy magnetyczne i stojaki z blachy perforowanej zapewniają przejrzystość również w warsztacie. Nasza skrzynka narzędziowa jest szczególnie praktyczna podczas podróży. Tutaj zawsze masz pod ręką najważniejsze narzędzia. Narzędzia, śruby i inne akcesoria rzemieślnicze mogą być sensownie przechowywane w wielu różnych dużych przegrodach.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.