Wieczór filmowy

Wieczór filmowy

Kameralny wieczór filmowy

Larissa

Trendy i marzenia - Larissa lubi nocne życie w mieście oraz uwielbia słoneczne dni na łonie natury. Jest naszą osobą kontaktową, jeśli chodzi o modę i gustowne wyposażenie wnętrz. Dziennikarka z wykształcenia, z entuzjazmem podchodzi do pisania i lubi twórczo wyrażać siebie.

Od weekendu jeszcze szybciej robi się ciemno, a chłód i tak jest już wszechobecny. Zimą nie ma nic lepszego niż wtulenie się w ciepły kocyk na kanapie. Czy to z najbliższymi, czy samotnie: z odpowiednimi przekąskami i fajnym filmem każdy wieczór staje się prywatnym seansem kinowym. Dziś pokażemy Wam, czego nie powinno zabraknąć podczas wieczoru filmowego i jak można go sobie jeszcze bardziej umilić.

Fajna atmosfera

Aby wieczór filmowy był idealny, potrzebna jest przede wszystkim odpowiednia atmosfera. Z pewnością pomoże w tym właściwe oświetlenie: lampy ze zmianą kolorów doskonale dopasowują się do każdej sytuacji i każdego motywu przewodniego Twojego wieczoru filmowego. Girlandy i łańcuchy świetlne idealnie nadają się do stworzenia przytulnej atmosfery. Również świeczki lub podgrzewacze umilą Ci każdy wieczór. Po dopasowaniu oświetlenia potrzebujesz jeszcze wygody na kanapie lub łóżku. Przytulne kocyki są absolutną koniecznością i nie powinno ich zabraknąć. Wygodne oglądanie zapewniają również odpowiednie poduszki.

Spędź przytulny wieczór z ulubionym filmem

Masz już wszystko

Kiedy już raz rozsiądziesz się na kanapie, trudno jest wstać z niej ponownie. Dlatego praktycznym rozwiązaniem jest wcześniejsze umieszczenie wokół siebie wszystkich niezbędnych przedmiotów, aby móc skupić się całkowicie na filmie. Oprócz koca i termofora, niezbędne są także przekąski, napoje, smartfon czy piloty. Organizer na sofę to świetny sposób, aby mieć wszystko pod ręką. Możesz po prostu powiesić go na kanapie i przechowywać w nich niezbędne rzeczy na wieczór filmowy. Praktyczna jest również nasza lampa podłogowa z wbudowanym stolikiem. W ten sposób można regulować światło z sofy i jednocześnie stawiać napoje na stole.

Miej wszystko pod ręką na kanapie

Odpowiednie przekąski

Do idealnego wieczoru filmowego brakuje Ci już tylko przekąsek. Najlepszy będzie słodko-słony mix. To, czego z pewnością nie może zabraknąć, to oczywiście popcorn. Łatwo go przygotować w mikrofali lub na patelni. Resztę przekąsek i słodyczy można ułożyć np. na etażerce. Jeśli oglądasz telewizję prosto z łóżka, dobrym pomysłem będzie również taca śniadaniowa. Dzięki temu okruchy nie rozsypią się po całym łóżku, a napoje nie wyleją się na pościel.

Ulubione przekąski:

Więcej ciekawych artykułów dla Ciebie

Tutaj znajdziesz więcej ciekawych artykułów opisanych na blogu i odkryjesz nasze ulubione produkty.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.