Malarstwo

Malarstwo

Bądź kreatywny z Relaxdays

Adriana

Wierna mottu "nie ma to jak w domu" - Adriana przywiązuje dużą wagę do stylu wyposażenia i chce czuć się najlepiej we własnych czterech ścianach. Jest zawsze otwarta na nowe trendy, a inspiracje czerpie z mediów społecznościowych. Samą siebie określa przede wszystkim jako osobę lubiącą porządek i dbającą o styl.

Chcesz rozwijać swoją twórczą pasję i stać się artystą? Interesuje Cię malarstwo? Weź płótno, farbę akrylową i rozpocznij malowanie. Gdyby to tylko było takie proste... Nie w każdym od razu budzi się artysta i zazwyczaj brakuje pomysłów na ciekawe motywy. Potrzebujesz jeszcze kilku materiałów, by móc się spełnić. Najpierw musisz zdecydować, jakimi kolorami chcesz malować. Do malowania na płótnie nadają się głównie farby akrylowe. W naszym asortymencie można znaleźć różne zestawy artystyczne, np. walizki malarskie. Znajdziesz w nich wiele kolorów do tworzenia różnych obrazów. Kuferki zawierają także kolorowe kredki i ołówki. Dzięki nim możesz stworzyć piękne rysunki na papierze. Poza oczywistymi przyborami przydadzą Ci się również pędzle, kubki czy palety do mieszania farb. Gdy tylko skompletujesz niezbędny sprzęt, możesz rozpocząć malowanie!
Leinwand im Raum
Staffelei
Pojawia się pytanie, co namalować w pierwszej kolejności. Wielu artystów dobrze czuje się w sztuce abstrakcyjnej i nie tworzy konkretnych motywów, takich jak ludzie czy krajobrazy, ale raczej łączy ze sobą różne kształty i wzory. Nie ma to jednak znaczenia, czy wybierzesz szablonowy wzór czy dasz się ponieść wyobraźni. Jako szablon mogą posłużyć na przykład Twoje zdjęcia. W przeciwnym razie, jest to również dobry początek, by pracować z różnymi kolorami i próbować tworzyć piękne przejścia. Jeśli wybierzesz sztukę abstrakcyjną, musisz po prostu dać wolną rękę swoim myślom i uczuciom oraz nie koncentrować się na konkretnych obiektach, ale malować to, co przychodzi ci do głowy w danej chwili. Termin "abstrakcyjny" oznacza bowiem treść myślową, która nie odpowiada dokładnemu motywowi. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na konkretny motyw, czy abstrakcję, możesz znaleźć nowe hobby i jednocześnie oderwać się od codzienności - na pewno warto spróbować!

Więcej ciekawych artykułów dla Ciebie

Na naszym blogu Relax Mag czeka na Ciebie wiele innych ciekawych artykułów, kliknij tutaj i odkryj niesamowite stylizacje i trendy!

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.