Stoły

Stoły ogrodowe na wspólne godziny spędzone na świeżym powietrzu

Kiełbaski pieką się już na grillu, a przytulny wieczór umilają drinki lub rodzina przybyła na wspólne śniadanie w letni niedzielny poranek. W słoneczne dni, z różnych powodów, potrzebne są stoły ogrodowe, które oferują wystarczająco dużo miejsca na jedzenie, napoje, gry i inne. W Relaxdays znajdziesz duży wybór różnych stołów ogrodowych o nowoczesnym wzornictwie i wielofunkcyjnych. Zrób zakupy już teraz, aby lato w Twoim ogrodzie było przyjemne!

  1. -9 %
    Tylko 9 pozostał
    421,90 zł 464,90 zł

Który stół ogrodowy pasuje do Ciebie najbardziej?

Wybór odpowiedniego stołu ogrodowego zależy od Twojego osobistego gustu, zamierzonego zastosowania i pożądanej wielkości. Wszystkie nasze stoły zewnętrzne są wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne i dlatego są szczególnie trwałe. Jednak to nie umniejsza świetnego wyglądu, ponieważ stoły ogrodowe Relaxdays są również coś. W naszym asortymencie znajdą Państwo stoły prostokątne, kwadratowe, okrągłe oraz stoły barowe. Większość stołów ogrodowych Relaxdays ma stalową ramę z plastikowym blatem, który jest niezwykle łatwy do czyszczenia. Są one niezwykle odporne i stabilne, dlatego nigdy Cię nie zawiodą. Jeśli chodzi o wzornictwo, możesz wybrać pomiędzy eleganckim drewnianym wyglądem, stylowym czarnym, prostym czarno-białym wyglądem i klasycznym rattanowym wyglądem. Wspieraj naturalnie zaprojektowany ogród lub postaw na nowoczesne akcenty w swoim zielonym raju.

Nasza oferta wielofunkcyjnych stołów ogrodowych

W Relaxdays naszym głównym celem jest oferowanie praktycznych rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie i mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Dlatego też większość naszych stołów ogrodowych jest składana, a niektóre z nich wyposażone są również w przydatny uchwyt do przenoszenia. Jeśli na tarasie lub w ogrodzie jest niewiele miejsca, można je po prostu ustawić tylko wtedy, gdy są potrzebne, a na koniec schować, aby zaoszczędzić miejsce. Jest to również świetna alternatywa dla tych, którzy potrzebują tylko stół ogrodowy raz na jakiś czas lub chcą przechowywać jeden w rezerwie w piwnicy dla większych imprez. Składane stoły ogrodowe nie są przez to mniej wytrzymałe i niezawodne, ale dzielnie utrzymają Twoje naczynia i napoje.

Kup teraz stoły ogrodowe online w Relaxdays

Wybierz swój idealny stół ogrodowy już teraz w Relaxdays i stwórz w swoim ogrodzie miejsce na posiłki na świeżym powietrzu i wieczory gier. Oczywiście można je również stosować we wnętrzach lub na balkonie. Jeśli interesują Cię inne meble i akcesoria na balkon, znajdziesz je również tutaj. Zamów teraz stoły ogrodowe bez kosztów wysyłki w Relaxdays!

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki