Stoły

Stoły ogrodowe na wspólne godziny spędzone na świeżym powietrzu

Kiełbaski pieką się już na grillu, a przytulny wieczór umilają drinki lub rodzina przybyła na wspólne śniadanie w letni niedzielny poranek. W słoneczne dni, z różnych powodów, potrzebne są stoły ogrodowe, które oferują wystarczająco dużo miejsca na jedzenie, napoje, gry i inne. W Relaxdays znajdziesz duży wybór różnych stołów ogrodowych o nowoczesnym wzornictwie i wielofunkcyjnych. Zrób zakupy już teraz, aby lato w Twoim ogrodzie było przyjemne!

na stronę
  1. Już od 110,90 zł
  2. Już od 231,90 zł
  3. Już od 254,90 zł
  4. Już od 300,90 zł
  5. Już od 393,90 zł
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Który stół ogrodowy pasuje do Ciebie najbardziej?

Wybór odpowiedniego stołu ogrodowego zależy od Twojego osobistego gustu, zamierzonego zastosowania i pożądanej wielkości. Wszystkie nasze stoły zewnętrzne są wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne i dlatego są szczególnie trwałe. Jednak to nie umniejsza świetnego wyglądu, ponieważ stoły ogrodowe Relaxdays są również coś. W naszym asortymencie znajdą Państwo stoły prostokątne, kwadratowe, okrągłe oraz stoły barowe. Większość stołów ogrodowych Relaxdays ma stalową ramę z plastikowym blatem, który jest niezwykle łatwy do czyszczenia. Są one niezwykle odporne i stabilne, dlatego nigdy Cię nie zawiodą. Jeśli chodzi o wzornictwo, możesz wybrać pomiędzy eleganckim drewnianym wyglądem, stylowym czarnym, prostym czarno-białym wyglądem i klasycznym rattanowym wyglądem. Wspieraj naturalnie zaprojektowany ogród lub postaw na nowoczesne akcenty w swoim zielonym raju.

Nasza oferta wielofunkcyjnych stołów ogrodowych

W Relaxdays naszym głównym celem jest oferowanie praktycznych rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie i mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Dlatego też większość naszych stołów ogrodowych jest składana, a niektóre z nich wyposażone są również w przydatny uchwyt do przenoszenia. Jeśli na tarasie lub w ogrodzie jest niewiele miejsca, można je po prostu ustawić tylko wtedy, gdy są potrzebne, a na koniec schować, aby zaoszczędzić miejsce. Jest to również świetna alternatywa dla tych, którzy potrzebują tylko stół ogrodowy raz na jakiś czas lub chcą przechowywać jeden w rezerwie w piwnicy dla większych imprez. Składane stoły ogrodowe nie są przez to mniej wytrzymałe i niezawodne, ale dzielnie utrzymają Twoje naczynia i napoje.

Kup teraz stoły ogrodowe online w Relaxdays

Wybierz swój idealny stół ogrodowy już teraz w Relaxdays i stwórz w swoim ogrodzie miejsce na posiłki na świeżym powietrzu i wieczory gier. Oczywiście można je również stosować we wnętrzach lub na balkonie. Jeśli interesują Cię inne meble i akcesoria na balkon, znajdziesz je również tutaj. Zamów teraz stoły ogrodowe bez kosztów wysyłki w Relaxdays!