Meble ogrodowe

Po prostu ciesz się słońcem

Kiedy pierwsze ciepłe promienie słońca docierają do ziemi, nie zatrzymują nas długo w środku. Chcemy wyjść na łono natury, spędzić czas w ogrodzie i po prostu wygrzewać się na słońcu. Do tego niezbędne są wygodne i odpowiednie meble ogrodowe. Nie tylko upiększają nasz ogród i ożywiają go, ale są też oczywiście praktyczne. Czy to grill, czy po prostu śniadanie na świeżym powietrzu - stół i krzesła są niezbędne w ogrodzie. Pawilony są również idealne na festyny lub imprezy, w przypadku gdy pogoda nie dopisuje lub chcemy posiedzieć na zewnątrz do godzin wieczornych. Dla relaksu i odprężenia znajdą Państwo hamaki, bujane fotele lub leżaki. Tutaj można zapomnieć o codziennej harówce, a przy okazji zrobić coś dla swojej opalenizny. Ale uważaj: Nie opalaj się zbyt długo, bo nabawisz się poparzeń słonecznych. Aby temu zapobiec, w Relaxdays znajdziesz również parasole przeciwsłoneczne, markizy i żagle przeciwsłoneczne. Można więc stworzyć sobie zacienione miejsce i bez obaw cieszyć się sielanką w ogrodzie.

Niezapomniane dni w Twoim ogrodzie

W lecie duża część naszego życia toczy się w ogrodzie. Czy to praca w ogrodzie, relaks, opalanie się, czy po prostu grillowanie z przyjaciółmi - uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu. Dzięki odpowiednim meblom ogrodowym i akcesoriom meblowym można jeszcze bardziej osłodzić sobie czas spędzany w ogrodzie i osiągnąć odpowiedni komfort.
W naszym asortymencie znajdziecie Państwo m.in:

  • Gartenstühle
  • Krzesła ogrodowe
  • Stoły ogrodowe
  • Altany
  • Parasole
  • Hamaki
  • Markizy
Wszystkie meble ogrodowe nadają się oczywiście również do ustawienia na tarasie lub balkonie i zapraszają do korzystania z nich również tam. Składane wersje mebli ogrodowych zajmują szczególnie mało miejsca i można je przenosić i odkładać na każdą okazję. W Relaxdays znajdziesz odpowiednie krzesła i stoły ogrodowe dla każdego stylu: nowoczesnego, klasycznego, vintage, drewnianego, metalowego lub plastikowego.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.