Garderoba

Meble do przedpokoju do sprytnego przechowywania kurtek i akcesoriów.

Wprowadź więcej porządku i przejrzystości do swojego przedpokoju dzięki praktycznym meblom z kolekcji Relaxdays. Dzięki naszym różnym hakom, stojakom i półkom możesz indywidualnie wyposażyć swój przedpokój i nadać mu szczególny charakter. Dodatkowo, odpowiednia struktura w przedpokoju ułatwia życie i nie tracimy już czasu na szukanie czapki, parasola i szalika.

na stronę
 1. Już od
 2. Już od
 3. Już od
 4. Już od
 5. Już od
 6. Już od
 7. Już od
 8. Już od
 9. Już od
 10. Już od
 11. Już od
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Stwórz dużo miejsca do przechowywania w małym pomieszczeniu

Czasami po prostu nie ma wystarczająco dużo miejsca w mieszkaniu. Wszystko jest już pełne, a jednak zawsze jest jeszcze więcej do zrobienia. Dlatego też zdecydowanie powinieneś mądrze wykorzystać swój przedpokój. Tutaj ty możesz tworzyć dodatkową składową przestrzeń z odzieżowymi stojakami, haczykowatymi szynami lub ściennymi płaszczowymi stojakami bez gubić dużo przestrzeń. W Relaxdays znajdą Państwo następujące meble do garderoby:

 • Haki na płaszcze
 • szyny hakowe
 • wieszaki
 • półki lustrzane
 • Wieszaki ścienne na płaszcze
Dzięki tym różnym meblom możesz urządzić swój przedpokój tak, jak lubisz. W ten sposób kurtki, szale, torby i czapki znajdują swoje idealne miejsce i są zawsze gotowe do użycia. Przejrzyj już teraz nasz duży asortyment i znajdź swój idealny mebel do garderoby.

Koniec z chaosem na korytarzu

Czasami po prostu trzeba wybiegać z domu w pośpiechu, bo zaspałeś, przegapiłeś czas lub po prostu spontanicznie dostałeś spotkanie w. Wtedy szczególnie ważny jest porządek w przedpokoju, aby móc szybko złapać wszystko: kurtkę, szalik, czapkę i rękawiczki. W naszych regałach na ubrania z przegródkami możesz posortować swoje ubrania praktycznie i osiągnąć przejrzystość. Dzięki temu zawsze wiesz, gdzie co jest. A po powrocie do domu można szybko i łatwo posegregować wszystkie przedmioty. W ten sposób trwale zwalczasz chaos w korytarzu. Wieszaki ścienne Relaxdays są łatwe w montażu i oferują dodatkowe miejsce na kapelusze, parasole i klucze. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego przedpokoju.

Kup teraz praktyczne artykuły do garderoby w Relaxdays

Zamów już teraz półkę na lustro z pasującą listwą z haczykami i wieszakiem na płaszcze i przeprojektuj swoją strefę wejściową. W ten sposób osiągniesz długotrwały porządek. Kup teraz wygodnie online i otrzymaj wszystko bezpośrednio do domu.