Przedpokój

Zaprowadź porządek i strukturę w swoim obszarze wejściowym

Kiedy wchodzisz do mieszkania, przedpokój jest zazwyczaj pierwszą rzeczą, którą widzisz i dlatego robi pierwsze wrażenie. Przedpokój jest, że tak powiem, głową mieszkania. Zwłaszcza dla osób, które nie przychodzą w całości, jak listonosz, który przynosi paczki, czy sąsiad, który tylko coś pożycza. Dlatego zwykle staramy się stworzyć tutaj dużo porządku i struktury. Dzięki wieszakom na płaszcze, wieszakom na płaszcze i wieszakom ściennym jest to szczególnie łatwe i oszczędza miejsce. Dzięki wycieraczkom do butów i wycieraczkom brud pozostaje tuż za drzwiami wejściowymi. Wycieraczki Relaxdays są również wyposażone w indywidualne i zabawne napisy i sprawią, że Twoje wejście będzie przyciągać wzrok. Potykanie się o sterty butów również należy już do przeszłości: Nasze szafki na buty z systemem wtykowym pasują do każdego korytarza, mogą być dowolnie rozbudowywane i przebudowywane oraz szczególnie korzystnie przechowują obuwie. Wprowadź porządek do swojego przedpokoju z Relaxdays!

Idealny korytarz

Czasami po prostu zapominasz o czasie i musisz w pośpiechu opuścić swój dom. Dlatego przedpokój powinien być zorganizowany w szczególnie praktyczny sposób, aby kurtki, buty i klucze miały swoje miejsce, były szybko pod ręką i można je było szybko znaleźć, zwłaszcza pod presją czasu. Dzięki naszym nożycom do butów błyskawicznie dostaniesz się do swoich butów. Nasze tablice i skrzynki na klucze oferują optymalne możliwości przechowywania kluczy. Po wejściu do mieszkania, klucze mogą być zdeponowane tutaj, dzięki czemu mają stałe miejsce i nie zgubią się tak szybko w najlepszym przypadku. Dzięki naszym składanym ławkom lub ławkom na buty możesz zaoszczędzić miejsce, a nawet stworzyć miejsce do przechowywania szali, kapeluszy lub torebek.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.