Skrzynki na listy

Skrzynki pocztowe Relaxdays dla Twojego domu

Skrzynka na listy i dzwonek są pierwszymi rzeczami, które nowi goście zauważają w Twoim domu. Sam również musisz co tydzień, a nawet codziennie, pobierać pocztę i gazety ze skrzynki na listy. Dlatego ważne jest, abyś wybrał model, który jest równie piękny, co praktyczny. W sklepie internetowym Relaxdays znajdziesz bogaty wybór skrzynek na listy do domów jednorodzinnych, które zaspokoją każdy gust!

na stronę
  1. Już od 237,90 zł
  2. Już od 479,90 zł
  3. Już od 183,90 zł
  4. Już od 251,90 zł
  5. Już od 205,90 zł
na stronę

Idealny element przyciągający wzrok, pasujący do Twojego stylu

W zależności od Państwa preferencji i wyglądu domu, w sklepie Relaxdays można wybrać odpowiednią skrzynkę na listy. Naszym celem jest dostarczenie zawsze idealnego produktu dla każdego gustu - do domu i na czas wolny. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć skrzynki pocztowe nowoczesne, rustykalne i retro, tworzące niepowtarzalną ozdobę dla każdego stylu. Do wyboru są skrzynki pocztowe w stylu vintage z rogiem pocztowym, skrzynki pocztowe USA oraz skrzynki pocztowe o ultranowoczesnym wzornictwie. Jeśli lubisz proste rozwiązania, możesz zdecydować się na klasyczną wersję z tabliczką znamionową i okienkiem.
Większość z naszych skrzynek pocztowych jest przeznaczona do montażu na ścianie domu rodzinnego, ale oferujemy również wysokiej jakości skrzynki stojące na podłodze o antycznym wyglądzie, a typowe amerykańskie skrzynki pocztowe są tradycyjnie montowane na pniu na przednim podwórku. Tak więc w przyszłości odbieraj swoją prywatną pocztę w wybranej przez siebie stylowej skrzynce pocztowej.

Praktyczne modele skrzynek pocztowych na prywatną pocztę

Najważniejszą rzeczą w domowej skrzynce pocztowej jest to, że listonosz może do niej łatwo dotrzeć. Gwarantują to nasze skrzynki pocztowe dzięki łatwo dostępnym szczelinom lub klapkom. Ponadto są one zazwyczaj montowane w taki sposób, aby poczta była przez cały czas chroniona przed wpływem warunków atmosferycznych. Dzięki temu ważne listy i pięknie napisane pocztówki nie ulegają zniszczeniu. Ponadto przesyłki w formacie A4 mieszczą się wygodnie w większości naszych modeli skrzynek pocztowych, dzięki czemu ważne przesyłki nie są pogniecione. Jeśli chcesz tylko szybko wziąć rano gazetę, wśród skrzynek na listy Relaxdays znajdziesz również skrzynki z praktyczną rolką na gazety.

Kup teraz skrzynkę na listy w Relaxdays po super cenie

Bez względu na to, czy szukasz prostego, oszczędzającego miejsce rozwiązania, czy też chcesz ozdobić swoje wejście efektowną skrzynką na listy z dużą ilością miejsca do przechowywania - w Relaxdays znajdziesz to, czego szukasz. Ale z nami możesz nie tylko przeprojektować teren zewnętrzny przed domem, ale także swój ogród. Przejrzyj nasze akcesoria ogrodowe, płoty ogrodowe, meble ogrodowe i wiele więcej!