Na zewnątrz

Idealne wejście do Twoich czterech ścian

Kiedy jest się już właścicielem własnego domu, jest się z niego naturalnie szczególnie dumnym. Nie tylko w domu przywiązujemy wagę do pięknego i odpowiedniego wnętrza i atmosfery, również strefa zewnętrzna jest bardzo bliska naszym sercom. Intensywnie pielęgnujemy nasz ogród przed domem, wyrywamy chwasty czy zamiatamy liście. Szczególnie ważne jest wszystko wokół drzwi wejściowych. To często tutaj odwiedzający i goście mają pierwsze wrażenie o naszym domu, co oczywiście odbija się na nas jako właścicielach. Istnieją różne obszary, na które można wpływać, aby uzyskać piękniejszy ogólny obraz:

  • Drzwi
  • Schody
  • Okna
  • Dach
  • ścieżki
Drzwi można łatwo ozdobić elementami dekoracyjnymi, takimi jak wieńce czy szyldy. Schody powinny być regularnie konserwowane i czyszczone. W Relaxdays znajdą Państwo wysokiej jakości artykuły ochronne do okien, takie jak kraty okienne, folie do szyb mroźnych czy naklejki ostrzegające przed ptakami. W obszarze dachu można przeprowadzać regularne czyszczenie rynien, aby utrzymać je wolne od liści i brudu. W ten sposób zapewnione jest odprowadzanie wody deszczowej, a śmieci nie przelewają się i nie zanieczyszczają strefy wejściowej. Do tego celu służą szczotki do rynien i osłony przeciw liściom. Przy wejściu i w drodze do niego można stworzyć piękną atmosferę za pomocą oświetlenia, takiego jak latarnie ścienne. Skrzynki na listy są również częścią atmosfery strefy wejściowej. U nas znajdziesz szeroki wybór różnych modeli i wzorów, takich jak skrzynki pocztowe klasyczne, nowoczesne czy amerykańskie. Przejrzyj duży wybór Relaxdays i pozwól, aby Twój dom ukazał się w najlepszym świetle również z zewnątrz.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.