Bezpieczeństwo

Więcej bezpieczeństwa dla Twojego domu dzięki Relaxdays

Niektóre przedmioty, takie jak pieniądze, dokumenty czy ważne klucze, po prostu nie powinny być dostępne dla każdego gościa w domu. Dzięki skarbonkom Relaxdays, sejfom ściennym i książkowym oraz wielu innym drobnym akcesoriom możesz łatwo i niepozornie zamknąć swoje cenne przedmioty. Zapewnij sobie większe bezpieczeństwo w domu dzięki Relaxdays. Przeglądaj teraz i znajdź odpowiednie akcesoria do swoich czterech ścian!

Wszystko dobrze zamknięte z Relaxdays

Niezależnie od tego, czy są to klucze do biura, cenne monety, papiery, nośniki danych czy biżuteria - niektóre rzeczy po prostu wymagają lepszej ochrony niż inne. Ale nie musisz budować sejfu ważącego tony. Małe i niepozorne sejfy wystarczą, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim kosztownościom. W Relaxdays znajdziesz wybór różnych produktów dla większego bezpieczeństwa. Zaczynając od naszych sejfów książkowych: w przebraniu zwykłej książki sejf nie rzuca się w oczy, ale oferuje dużo miejsca na Twoje rzeczy. Nasze kasetki i sejfy ścienne gwarantują wystarczającą przestrzeń do przechowywania Twoich przedmiotów wartościowych. Wszystkie sejfy są zamykane na klucz. Te i inne klucze można zamknąć w sejfie Relaxdays. Nasze sejfy na klucze działają na podstawie kodu numerycznego i mogą być indywidualnie instalowane w całym domu. Dla jeszcze większej ochrony, możesz również zainstalować naszą atrapę kamery monitorującej, aby zapewnić odstraszający efekt.

Kup teraz online sejfy na książki i klucze

Zabezpiecz się już teraz i przechowuj swoje cenne przedmioty bezpiecznie i pewnie dzięki sejfom ściennym, książkowym i na klucze Relaxdays. Już teraz zamów online odpowiedni sejf do swojego domu, a nie będziesz musiał się martwić, że ważne przedmioty dostaną się w niepowołane ręce. Kup teraz!

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki