Bezpieczeństwo

Więcej bezpieczeństwa dla Twojego domu dzięki Relaxdays

Niektóre przedmioty, takie jak pieniądze, dokumenty czy ważne klucze, po prostu nie powinny być dostępne dla każdego gościa w domu. Dzięki skarbonkom Relaxdays, sejfom ściennym i książkowym oraz wielu innym drobnym akcesoriom możesz łatwo i niepozornie zamknąć swoje cenne przedmioty. Zapewnij sobie większe bezpieczeństwo w domu dzięki Relaxdays. Przeglądaj teraz i znajdź odpowiednie akcesoria do swoich czterech ścian!

na stronę
  1. Już od 129,90 zł
  2. Już od 92,90 zł
  3. Już od 106,90 zł
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Wszystko dobrze zamknięte z Relaxdays

Niezależnie od tego, czy są to klucze do biura, cenne monety, papiery, nośniki danych czy biżuteria - niektóre rzeczy po prostu wymagają lepszej ochrony niż inne. Ale nie musisz budować sejfu ważącego tony. Małe i niepozorne sejfy wystarczą, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim kosztownościom. W Relaxdays znajdziesz wybór różnych produktów dla większego bezpieczeństwa. Zaczynając od naszych sejfów książkowych: w przebraniu zwykłej książki sejf nie rzuca się w oczy, ale oferuje dużo miejsca na Twoje rzeczy. Nasze kasetki i sejfy ścienne gwarantują wystarczającą przestrzeń do przechowywania Twoich przedmiotów wartościowych. Wszystkie sejfy są zamykane na klucz. Te i inne klucze można zamknąć w sejfie Relaxdays. Nasze sejfy na klucze działają na podstawie kodu numerycznego i mogą być indywidualnie instalowane w całym domu. Dla jeszcze większej ochrony, możesz również zainstalować naszą atrapę kamery monitorującej, aby zapewnić odstraszający efekt.

Kup teraz online sejfy na książki i klucze

Zabezpiecz się już teraz i przechowuj swoje cenne przedmioty bezpiecznie i pewnie dzięki sejfom ściennym, książkowym i na klucze Relaxdays. Już teraz zamów online odpowiedni sejf do swojego domu, a nie będziesz musiał się martwić, że ważne przedmioty dostaną się w niepowołane ręce. Kup teraz!