Artykuły gospodarstwa domowego

Utrzymuj swój dom w czystości i porządku dzięki akcesoriom domowym Relaxdays

Gustowny dom jest dobry, ale musi być również utrzymywany w czystości. Obejmuje to żmudne zadania, takie jak robienie prania, ścieranie kurzu, mopowanie i wiele innych. Ponieważ prawie nikomu nie chce się tego robić, staramy się wspierać te żmudne zadania przynajmniej praktycznymi i motywującymi akcesoriami i artykułami. W Relaxdays znajdziesz nie tylko funkcjonalne pomoce domowe, ale także wyjątkowo eleganckie artykuły, które pięknie się prezentują, a jednocześnie ułatwiają pracę. Szczególnie pralniani kufry i pudełka muszą słuzyć ich purpose, ale także być stylowi: Nowoczesne, klasyczne, naturalne lub vintage - u nas znajdziesz idealny schowek na pranie do każdego wnętrza. Wiele przegródek lub składane konstrukcje dopasowują się do okoliczności i stylu życia. Różne opcje kolorystyczne i rozmiary pozwolą Ci znaleźć idealną skrzynię na pościel. Niestety, po zrobieniu prania, sprzątanie domu nie jest jeszcze prawie zakończone: Podłogi muszą być czyszczone, okna myte, a kurz usuwany. Różnorodne pomoce domowe Relaxdays pomogą Ci wszędzie: znajdziesz tu wszystko, począwszy od odkurzaczy z piór, poprzez mopy, ściągaczki do okien, aż po składane wiadra i ssawki, dzięki którym Twoje cztery ściany znów będą lśnić. Z nowym i odpowiednim sprzętem cała sprawa jest o wiele przyjemniejsza. Wypróbuj go i opowiedz nam o swoich doświadczeniach!

Struktura i porządek w prosty sposób

Kto tego nie wie: Rodzina ogłasza się w krótkim czasie i mieszkanie wygląda ponownie. Zaczynasz gorączkowo chować wszystko za drzwiami szafek i w pudełkach i kończysz szerząc jeszcze większy nieporządek, z powodu którego musisz potem jeszcze dłużej sprzątać. Aby oszczędzić sobie tego stresu, możesz mu zapobiec dzięki artykułom Relaxdays! Znajdziesz tu różne możliwości i rozwiązania, aby w sensowny sposób zorganizować swoją łazienkę, pokój dzienny, sypialnię, przedpokój lub pomieszczenie gospodarcze. To zaoszczędzi Ci stresu i chaosu później, a Ty będziesz przygotowany na każdą niespodziewaną wizytę. Przejrzyj nasze kosze magazynowe, pudełka, torby lub pudełka do układania w stos. Znajdziesz tu również praktyczne drabinki i taborety, dzięki którym wykorzystasz każdy zakątek swojego domu. Odkryj również nasze wkłady do szuflad, dzięki którym Twój dom nie tylko na pierwszy rzut oka wygląda schludnie, ale może również błyszczeć od wewnątrz. W Relaxdays znajdziesz wszelkiego rodzaju pomocników do utrzymania porządku w domu.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.