Wycieczki

Twoje idealne wakacje na plaży z Relaxdays

Świeża bryza, zapach soli, delikatny szum fal - co może być lepszego niż wyjazd nad morze! Tutaj można się wyłączyć, cieszyć się słońcem i przyrodą, pływać w wodzie i po prostu całkowicie się zrelaksować. Nieważne, czy jest lato, jesień czy zima - morze zawsze odpręża i pomaga nam uciec od codzienności. Wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi nad Morze Bałtyckie, Morze Północne lub Morze Śródziemne wymaga pewnego planowania i wyposażenia. Zakwaterowanie i podróż to prawdopodobnie najważniejsze aspekty. Po wyjaśnieniu tej kwestii należy spakować walizki. Morze oczywiście zawsze przynosi ze sobą plażę. Nieważne czy piasek, czy kamienie - pewne wyposażenie ułatwia pobyt na wybrzeżu. Dzięki matom plażowym Relaxdays możesz się wygodnie rozłożyć i zrelaksować w słońcu. Wózek plażowy to sprytny pomysł, aby torba chłodząca, kółko do pływania, zabawki dziecięce i ręczniki również trafiły na plażę. W ten sposób wszystkie rzeczy mogą być skutecznie transportowane bez dotarcia do celu w stanie całkowicie uszkodzonym. Odkryj z nami wszystko dla Twojego idealnego urlopu na plaży. Przeglądaj teraz.

Na nowe przygody!

Dla niektórych wakacje na plaży all inclusive to wymarzone wakacje. Dla innych może to być nieco bardziej aktywny czas wolny: Wędrówki po górach, biwakowanie na łonie natury, surfowanie lub po prostu podróżowanie na rowerze. Aktywny wypoczynek musi być dobrze zaplanowany, ponieważ często jest się zdanym na siebie, trzeba liczyć się z okolicznościami, a także pogoda odgrywa istotną rolę. U nas znajdziesz nie tylko odpowiedni sprzęt biwakowy i rowerowy, ale także inne przedmioty, które mogą Cię wesprzeć w podróży. Przejrzyj nasz wybór koców piknikowych z powłoką aluminiową, które chronią przed wilgocią i są praktyczne w podróży. Odkryj też nasze walizki i plecaki antykradzieżowe, aby zawsze mieć przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy. Jeśli wybierasz się w niebezpieczne miejsce lub podróżujesz samotnie, zadbaj o bezpieczeństwo z naszym brelokiem samoobrony. Bądź przygotowany na każdą ewentualność i już teraz przygotuj się do następnej podróży z Relaxdays!

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.