Samochód

Praktyczne akcesoria na każdą podróż samochodem

Praca przy samochodzie, drobne przewozy i wycieczki z samochodem należą do codzienności wielu ludzi. Dlatego też narzędzia i akcesoria wokół samochodu powinny przede wszystkim spełniać Twoje wymagania w zakresie bezpieczeństwa i komfortu. W naszym asortymencie znajdziesz przydatne pomoce, takie jak blokady przyczepy lub lusterka dla dzieci, które pozwolą Ci mieć oko na Twoje maluchy na tylnym siedzeniu. Niezwykle praktyczne są również uchwyty na kanistry Relaxdays do samochodu lub uchwyty ścienne na opony do garażu.
Podczas długich podróży samochodem, zwłaszcza z dziećmi, często coś idzie nie tak. Nasze ściereczki do czyszczenia samochodów i środki do czyszczenia szyb samochodowych są idealne w tym przypadku. Pomagają one w niezawodnym usuwaniu plam i zabrudzeń z wnętrza pomieszczeń.
Po powrocie do domu samochód trzeba również bezpiecznie i pewnie zaparkować, co może być wyzwaniem dla wielu osób w dużych miastach. Szczególnie w gęsto zaludnionych dzielnicach często potrzebne są kreatywne rozwiązania w zakresie parkowania i podjazdów na własnej posesji. Nasz asortyment obejmuje pachołki, słupki odgradzające i lustra drogowe. Dodatkowo w naszym sklepie mogą Państwo zamówić zestawy tarcz parkingowych na wyjazdy lub parkowanie przy drodze.

Jak prawidłowo zorganizować wnętrze samochodu

Wnętrze Twojego samochodu powinno być również schludne i czyste, ponieważ zadbane wnętrze wygląda bardziej atrakcyjnie. Ponadto, za pomocą niektórych narzędzi można zwiększyć funkcjonalność wewnątrz samochodu, a także w pełni wykorzystać przestrzeń magazynową. Nasze organizery na tylne siedzenie są idealne do łatwego przechowywania przekąsek i zabawek podczas dłuższych podróży. Jeśli często chcesz przewozić w samochodzie artykuły spożywcze lub gotowe posiłki, nasze skrzynie transportowe są idealnym rozwiązaniem. Składane skrzynki nie tylko zapewniają bezpieczne przechowywanie wszystkich przedmiotów w bagażniku, ale także można je wygodnie schować, gdy nie są potrzebne. W przypadku konieczności bezpiecznego transportu większych towarów z punktu A do punktu B, np. z przyczepą, zalecamy zastosowanie siatki na przyczepę lub siatki na bagażnik. Dzięki temu nic się nie zsuwa i zawsze pozostaje na swoim miejscu. Dzięki kocom ochronnym do samochodu możesz zapewnić czystość mimo obecności Twojego futrzanego czworonożnego przyjaciela na pokładzie.
Odkryj naszą szeroką gamę akcesoriów i pomocy dla Twojego samochodu w sklepie internetowym Relaxdays już teraz!

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.