Trening równowagi

Zyskaj formę już teraz dzięki treningowi równowagi

Szukasz nowego zajęcia sportowego? Następnie połącz fitness i zabawę w swoim treningu z fajnym sprzętem do balansowania. Nie tylko poprawisz swój zmysł równowagi, ale także będziesz uprawiać sport. Już teraz znajdź w Relaxdays odpowiedni sprzęt do domowego treningu i zacznij ćwiczyć pojutrze!

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Jaki jest w ogóle sens treningu równowagi?

Po co trenować równowagę, jeśli nie masz żadnych problemów z równowagą? Trening równowagi daje Ci o wiele więcej: Trening równowagi stanowi wyzwanie dla mięśni głębokich. Poprawia to stabilność, koordynację i oczywiście poczucie równowagi. Ale co to konkretnie oznacza? Po pierwsze, trening równowagi pomaga poprawić postawę ciała, dzięki czemu można uniknąć napięć, pochylania się i bólu. Równocześnie trening równowagi rozluźnia mięśnie i działa odprężająco. Z drugiej strony, wytrenowane mięśnie głębokie zmniejszają ryzyko kontuzji, ponieważ mechanizmy kontrolne mogą reagować szybciej i w bardziej ukierunkowany sposób. Dzięki sprzętowi Relaxdays możesz z łatwością trenować w domu, w swoim salonie i wspierać swoją równowagę. Kliknij przez nasz wybór teraz.

Efektywny trening z wykorzystaniem sprzętu do treningu równowagi Relaxdays

Możesz wybrać pomiędzy poduszką balansową a deską balansową do treningu. Nasza poduszka balansowa jest dostępna w różnych kolorach. Dzięki poduszce możesz trenować równowagę, koordynację i kondycję. Wzmacnia kręgosłup, plecy i mięśnie brzucha. Poduszka do balansowania jest odpowiednia do różnych ćwiczeń w pozycji stojącej lub leżącej. Niestabilność urządzenia wzmacnia mięśnie w każdej pozycji. Powierzchnia poduszki wyposażona jest również w wypustki, które jednocześnie stymulują krążenie krwi. Urządzenie balansujące jest dostarczane z pompą, więc możesz zacząć od razu.
Deski Relaxdays Balance Board dają ten sam efekt co poduszki do balansowania: ćwiczą mięśnie głębokie i zajmują się różnymi grupami mięśni. Do treningu równowagi można włączyć różne ćwiczenia z jogi, pilatesu lub treningu siłowego i w ten sposób w urozmaicony sposób trenować całe ciało. Użyj Relaxdays balance equipment na zewnątrz, w domu lub w biurze i wzmocnij swoją kondycję! Przejrzyj nasze produkty teraz i znajdź idealne urządzenie dla siebie.

Kup teraz deski do balansowania i poduszki do balansowania online

W Relaxdays znajdziesz odpowiednie akcesoria dla Twojego programu fitness w domu. Już dziś zamów w Relaxdays deskę do balansowania lub poduszkę do balansowania i efektywnie trenuj mięśnie głębokie. Rozpocznij trening już teraz i stań się lepszy niż kiedykolwiek!