Nasze jesienne niezbędniki

Wreszcie nadeszła jesień - przytulna pora roku!

Larissa

Trendy i marzenia - Larissa lubi nocne życie w mieście oraz uwielbia słoneczne dni na łonie natury. Jest naszą osobą kontaktową, jeśli chodzi o modę i gustowne wyposażenie wnętrz. Dziennikarka z wykształcenia, z entuzjazmem podchodzi do pisania i lubi twórczo wyrażać siebie.

Upalne dni już się skończyły. W nocy bardziej się ochładza, rano wieje świeży wiatr i liście stopniowo znów nabierają jesiennych kolorów. Jesień jest tuż za rogiem. Nadchodzi złota polskia jesień. Wyciągnij swetry i kurtki! Czy będzie to deszczowa, czy pogodna jesień, to się jeszcze okaże. Wiele zmienia się nie tylko na zewnątrz, ale także w naszych domach i mieszkaniach: jesienne dekoracje leżą już rozpakowane, wraz z mnóstwem innych przydatnych przyborów i produktów, które pozwolą Ci przetrwać chłodną porę roku. Dowiedz się, czego potrzebujesz na przytulną jesień.

Odpowiednie oświetlenie na jesień

Co właściwie sprawia, że jesień jest tak wyjątkowa? Gra kolorów w przyrodzie jest z pewnością wyjątkowa. Ale i mrok, który po tylu długich słonecznych dniach ponownie wdziera się w naszą codzienność, niesie ze sobą pewien urok. Oznacza to również, że potrzebujemy odpowiedniego oświetlenia i wspaniałych lamp, abyśmy nie siedzieli po ciemku. Do przytulnego wieczoru na kanapie idealnie nadaje się łańcuchy świetlne, oświetlenie LED lub stylowe lampy. W ten sposób można wprowadzić do swoich czterech ścian przytulną atmosferę i udekorować je według własnego uznania. Wspaniałe światła można również ustawić w sypialni lub salonie za pomocą przyciemnianych lamp stołowych. Do wyboru mamy nastrojowe lub intensywne światło.

Odpowiednie oświetlenie na chłodne dni

Zakończ wieczór we właściwy sposób

Jesienią robi się ciemniej i chłodniej. Jesień może być jeszcze przyjemna we wrześniu, ale w październiku czy listopadzie to już zupełnie inna bajka. Nic nie daje tak dobrego uczucia jak naprawdę gorąca kąpiel po długim dniu w pracy. Dzięki półce pasującej do każdej standardowej wanny można się wygodnie rozłożyć, a przy okazji rozkoszować się książką, napojem lub tabletem. Z poduszką na kark kąpiel jest jeszcze bardziej relaksująca. To idealny sposób na spędzenie jesiennego wieczoru. Po wodnym relaksie można wtulić się na kanapie w ulubiony koc i delektować się gorącym napojem. Jesienny wieczór może być piękny.

Odpowiednie produkty na jesienny wieczór:

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.