Kominki na zimę

Przytulne kominki na ciemną porę roku

Larissa

Trendy i marzenia - Larissa lubi nocne życie w mieście oraz uwielbia słoneczne dni na łonie natury. Jest naszą osobą kontaktową, jeśli chodzi o modę i gustowne wyposażenie wnętrz. Dziennikarka z wykształcenia, z entuzjazmem podchodzi do pisania i lubi twórczo wyrażać siebie.

Misa lub kosz na ognisko to nie tylko atrakcja w lecie. Szczególnie w ciemnej porze roku kominki mają szczególny urok i sprawiają, że ogród lub taras nabierają blasku. Złoto-czerwony ogień rozjaśnia każdy ponury jesienny i zimowy wieczór. Niezależnie od tego czy chodzi o imprezę, uroczystość rodzinną czy zwykłe spotkanie z bliskimi - z pomocą otwartego kominka można komfortowo przetrwać zimę. Ponadto można nie tylko usiąść wokół kosza na ognisko i zrelaksować się, ale także grillować kiełbaski. Dzięki temu spektakl ognia jest wspaniałym doświadczeniem także dla dzieci. Daje to również możliwość dalszego korzystania z ogrodu w zimie.

Który kominek Ci odpowiada?

Istnieje wiele różnych wzorów i rodzajów kominków. Powinieneś wybrać swoją misę ogniową zgodnie ze stylem i wielkością swojego obszaru zewnętrznego. Optymalnym kominkiem na werandę lub duży taras jest kominek z osłoną przeciwiskrową W przypadku tego typu kominków smukłe kształty tworzą efekt komina, dzięki czemu są bardzo praktyczne do ogrzewania. Otwarte misy kominkowe z osłonami przeciwiskrowymi lub przeciwpłomieniowymi najlepiej sprawdzają się na otwartej i niezakłóconej przestrzeni ogrodowej, takiej jak trawnik lub rabata. Są łatwe w transporcie i można je szybko rozstawić i zdemontować. Można na nich również przygotować pyszne przekąski na szaszłykach z grilla.

Przeglądaj nasz wybór kominków tutaj:

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki