Odstraszacze i pułapki na zwierzęta

Ochrona przed dzikimi zwierzętami

W ogrodzie spotykamy wiele różnych zwierząt. Niektórzy są mile widzianymi gośćmi, inni są szkodnikami, a nawet wrogami. Co może być gorszego niż chęć zebrania długo wyczekiwanych truskawek czy ziemniaków, a potem wszystko zostaje nadgryzione i zjedzone? Koszmar każdego ogrodnika. Dlatego istnieją praktyczne środki obrony zwierząt, tak aby ten przypadek nie wystąpił w pierwszej kolejności. Szczególnie dokuczliwymi szkodnikami są nornice, szczury i ślimaki. Ale również krety od czasu do czasu psują cały ogród. W przypadku myszy i kretów istnieje możliwość zastosowania przyjaznych dla zwierząt żywych pułapek bez użycia trucizny. Nasze pułapki na ślimaki działają również bez użycia środków chemicznych. Znajdź odpowiedni środek odstraszający zwierzęta dla Twojego ogrodu w Relaxdays!

Środek odstraszający ptaki na balkon i do ogrodu

Również ptaki mogą stać się dokuczliwymi wrogami w ogrodzie. Z jednej strony zjadają szkodliwe owady, takie jak gąsienice czy chrząszcze. Z drugiej strony, kradną też pyszne jagody, zjadają owoce i kradną owoce z drzewa. Dlatego należy również chronić przed ptakami długo oczekiwane plony. Można to zrobić za pomocą nieszkodliwych stojących lub wiszących figurek dekoracyjnych w kształcie sów, jastrzębi, czapli, wron lub kruków. Służą jako realistyczny odstraszacz ptaków i odstraszają niechciane zwierzęta na warzywniku, na belce dachowej, a nawet na stawie. Bardziej uparci goście, tacy jak gołębie, również osiedlają się na balkonach, dachach, parapetach czy płotach i powodują wiele zabrudzeń. W tym celu można znaleźć kolce odstraszające ptaki lub spirale odstraszające ptaki w Relaxdays, aby odpędzić niechciane zwierzęta.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.