Grillowanie

Lato, słońce, grill!

Kiedy dni znów stają się dłuższe, jaśniejsze i cieplejsze, wewnętrzna tęsknota staje się nie do zniesienia: Kiedy wreszcie znów będziemy grillować? Wiele osób rozpala ogień w grillu na Wielkanoc, w Święto Wniebowstąpienia Pańskiego lub 1 maja. Tak czy inaczej, wiosna po prostu zachęca do grillowania. To zrozumiałe, ponieważ różnorodność potraw na grillu wydaje się być nieskończona: z mięsa, warzyw aż po ser czy chleb można wyczarować wiele. Nic nie jest niemożliwe. Każda rodzina czy grupa przyjaciół ma swoje własne przepisy i wyobrażenie o idealnym grillu. Ale decydującym czynnikiem jest oczywiście: grill! W zależności od miejsca i wyposażenia wymagany jest różnorodny sprzęt. Abyś mógł doskonale rozpocząć sezon grillowy, znajdziesz u nas odpowiedni grill. Czy to grill składany lub kociołkowy na pikniki i biwaki, grill elektryczny na letnie wieczory na balkonie, rustykalny grill żeliwny lub trójnożny grill obrotowy na atmosferę ogniska. Zadbaj o perfekcyjną przyjemność grillowania i zrób zakupy już teraz.

Idealne grillowanie z Relaxdays

W grillowaniu nigdy nie chodzi tylko o jedzenie. My, Niemcy, w szczególności celebrujemy ten rodzaj przygotowywania potraw we wspólnocie, z przyjaciółmi, rodzinami lub kolegami z pracy i sprawiamy, że każdy grill jest wyjątkowym spotkaniem. Oprócz grilla i akcesoriów, znaczenie ma również atmosfera i otoczenie. Dzięki lampkom, świeczkom i lampom można stworzyć odpowiednią atmosferę - czy to w ogrodzie, czy na balkonie. Zapoznaj się z naszym wyborem akcesoriów kuchennych i akcesoriów do grillowania. Dzięki nim Twoje potrawy będą dwa razy lepsze. Przejrzyj więc nasz asortyment i zorganizuj imprezę grillową, której nikt szybko nie zapomni.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.