Akcesoria ogrodowe

Upiększ swój ogród: Zmień swój ogród w absolutną atrakcję dla oka!

Kiedy dni stają się jaśniejsze, dłuższe i cieplejsze, prace ogrodowe zaczynają się na nowo. Po długiej zimie jest wiele do zrobienia: kopanie, przesadzanie, a przede wszystkim urządzanie na nowo. Wkrótce będziesz chciał wrócić do ogrodu, gdzie z przyjaciółmi i rodziną będziesz mógł cieszyć się słońcem, grillować, wylegiwać się przy basenie lub obserwować staw. Jak wszystko inne w naszym domu, ogród musi być oczywiście piękny i zachęcający, tak, że każdy czuje się komfortowo i można również pokazać i pochwalić się trochę o swoim dobrym stylu. Istnieją różne sposoby, metody i wskazówki dotyczące upiększania ogrodu. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów, które będą pasować do każdego stylu:
- Figurki ogrodowe i inne elementy dekoracyjne, takie jak twarze drzew, znaki roślinne lub kuranty wiatrowe, to prawdopodobnie najprostszy sposób na uzyskanie akcentów i elementów przyciągających wzrok.
- Ozdobne rośliny i doniczki z kwiatami bezpośrednio dodają innego blasku zieleni w ogrodzie. Tutaj możesz wybrać odmiany vintage, takie jak stare metalowe lub kratowe pojemniki, lub przyjąć nowoczesną linię z marmurowymi lub kamiennymi donicami.
- Żwirowe rabaty zawsze przyciągają wzrok i sprawiają, że ogród wygląda szczególnie schludnie.
- Pnącza i rośliny wiszące stanowią akcenty w wybranych miejscach.
- Odpowiednie oświetlenie tworzy przyjemną atmosferę, zwłaszcza wieczorem, i wprowadza przytulny nastrój.
- Geometryczne kształty nadają ogrodowi stylową atmosferę i podkreślają pożądane części.
Już teraz przejrzyj nasz bogaty asortyment i znajdź odpowiednie akcesoria ogrodowe do swojego ogrodu.

Płonący ogień w Twoim ogrodzie

W każdym razie kominek jest również kreatywnym elementem przyciągającym wzrok w każdym ogrodzie! Szczególnie w ciepłe letnie wieczory trzaskający ogień w ogrodzie zaprasza do wspólnego siedzenia i leniuchowania lub optymalnie zamyka przyjęcia w ogrodzie. Kominki przenośne nadają się do mniejszych ogrodów: Szczególnie praktyczne są kosze lub misy na ognisko, które po użyciu można ponownie schować i nie zajmują one stałego miejsca. Piece azteckie lub piece tarasowe mogą być już przypisane do stałych miejsc w ogrodzie. Przyczyniają się one również do upiększenia ogrodu i stanowią atrakcję wizualną. Ale uwaga: na niektóre kominki trzeba uzyskać zezwolenie. W zależności od projektu, należy szczegółowo poinformować się i przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.