Akcesoria ogrodowe

32 elementów

Strona
na stronę
 1. Już od 126,90 zł
 2. Już od 225,90 zł
 3. Już od 158,90 zł
 4. Już od 135,90 zł
 5. Już od 383,90 zł
 6. Już od 316,90 zł
 7. Już od 158,90 zł
 8. Już od 180,90 zł
 9. Już od 122,90 zł
 10. Już od 270,90 zł
 11. Mało produktów
 12. Już od 126,90 zł
 13. Mało produktów
 14. Mało produktów
 15. Już od 180,90 zł
 16. Już od 270,90 zł
 17. Już od 113,90 zł

32 elementów

Strona
na stronę

Upiększ swój ogród: Zmień swój ogród w absolutną atrakcję dla oka!

Kiedy dni stają się jaśniejsze, dłuższe i cieplejsze, prace ogrodowe zaczynają się na nowo. Po długiej zimie jest wiele do zrobienia: kopanie, przesadzanie, a przede wszystkim urządzanie na nowo. Wkrótce będziesz chciał wrócić do ogrodu, gdzie z przyjaciółmi i rodziną będziesz mógł cieszyć się słońcem, grillować, wylegiwać się przy basenie lub obserwować staw. Jak wszystko inne w naszym domu, ogród musi być oczywiście piękny i zachęcający, tak, że każdy czuje się komfortowo i można również pokazać i pochwalić się trochę o swoim dobrym stylu. Istnieją różne sposoby, metody i wskazówki dotyczące upiększania ogrodu. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów, które będą pasować do każdego stylu:
- Figurki ogrodowe i inne elementy dekoracyjne, takie jak twarze drzew, znaki roślinne lub kuranty wiatrowe, to prawdopodobnie najprostszy sposób na uzyskanie akcentów i elementów przyciągających wzrok.
- Ozdobne rośliny i doniczki z kwiatami bezpośrednio dodają innego blasku zieleni w ogrodzie. Tutaj możesz wybrać odmiany vintage, takie jak stare metalowe lub kratowe pojemniki, lub przyjąć nowoczesną linię z marmurowymi lub kamiennymi donicami.
- Żwirowe rabaty zawsze przyciągają wzrok i sprawiają, że ogród wygląda szczególnie schludnie.
- Pnącza i rośliny wiszące stanowią akcenty w wybranych miejscach.
- Odpowiednie oświetlenie tworzy przyjemną atmosferę, zwłaszcza wieczorem, i wprowadza przytulny nastrój.
- Geometryczne kształty nadają ogrodowi stylową atmosferę i podkreślają pożądane części.
Już teraz przejrzyj nasz bogaty asortyment i znajdź odpowiednie akcesoria ogrodowe do swojego ogrodu.

Płonący ogień w Twoim ogrodzie

W każdym razie kominek jest również kreatywnym elementem przyciągającym wzrok w każdym ogrodzie! Szczególnie w ciepłe letnie wieczory trzaskający ogień w ogrodzie zaprasza do wspólnego siedzenia i leniuchowania lub optymalnie zamyka przyjęcia w ogrodzie. Kominki przenośne nadają się do mniejszych ogrodów: Szczególnie praktyczne są kosze lub misy na ognisko, które po użyciu można ponownie schować i nie zajmują one stałego miejsca. Piece azteckie lub piece tarasowe mogą być już przypisane do stałych miejsc w ogrodzie. Przyczyniają się one również do upiększenia ogrodu i stanowią atrakcję wizualną. Ale uwaga: na niektóre kominki trzeba uzyskać zezwolenie. W zależności od projektu, należy szczegółowo poinformować się i przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Góra strony