Akcesoria ogrodowe

Strona
na stronę
 1. Już od 128,90 zł
 2. Już od 105,90 zł
 3. Już od 456,90 zł
 4. Już od 91,90 zł
 5. Już od 100,90 zł
 6. Już od 228,90 zł
 7. Już od 274,90 zł
 8. Już od 87,90 zł
 9. Już od 411,90 zł
 10. Już od 160,90 zł
 11. Już od 146,90 zł
 12. Już od 146,90 zł
 13. Już od 525,90 zł
 14. Już od 123,90 zł
Strona
na stronę

Upiększ swój ogród: Zmień swój ogród w absolutną atrakcję dla oka!

Kiedy dni stają się jaśniejsze, dłuższe i cieplejsze, prace ogrodowe zaczynają się na nowo. Po długiej zimie jest wiele do zrobienia: kopanie, przesadzanie, a przede wszystkim urządzanie na nowo. Wkrótce będziesz chciał wrócić do ogrodu, gdzie z przyjaciółmi i rodziną będziesz mógł cieszyć się słońcem, grillować, wylegiwać się przy basenie lub obserwować staw. Jak wszystko inne w naszym domu, ogród musi być oczywiście piękny i zachęcający, tak, że każdy czuje się komfortowo i można również pokazać i pochwalić się trochę o swoim dobrym stylu. Istnieją różne sposoby, metody i wskazówki dotyczące upiększania ogrodu. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów, które będą pasować do każdego stylu:
- Figurki ogrodowe i inne elementy dekoracyjne, takie jak twarze drzew, znaki roślinne lub kuranty wiatrowe, to prawdopodobnie najprostszy sposób na uzyskanie akcentów i elementów przyciągających wzrok.
- Ozdobne rośliny i doniczki z kwiatami bezpośrednio dodają innego blasku zieleni w ogrodzie. Tutaj możesz wybrać odmiany vintage, takie jak stare metalowe lub kratowe pojemniki, lub przyjąć nowoczesną linię z marmurowymi lub kamiennymi donicami.
- Żwirowe rabaty zawsze przyciągają wzrok i sprawiają, że ogród wygląda szczególnie schludnie.
- Pnącza i rośliny wiszące stanowią akcenty w wybranych miejscach.
- Odpowiednie oświetlenie tworzy przyjemną atmosferę, zwłaszcza wieczorem, i wprowadza przytulny nastrój.
- Geometryczne kształty nadają ogrodowi stylową atmosferę i podkreślają pożądane części.
Już teraz przejrzyj nasz bogaty asortyment i znajdź odpowiednie akcesoria ogrodowe do swojego ogrodu.

Płonący ogień w Twoim ogrodzie

W każdym razie kominek jest również kreatywnym elementem przyciągającym wzrok w każdym ogrodzie! Szczególnie w ciepłe letnie wieczory trzaskający ogień w ogrodzie zaprasza do wspólnego siedzenia i leniuchowania lub optymalnie zamyka przyjęcia w ogrodzie. Kominki przenośne nadają się do mniejszych ogrodów: Szczególnie praktyczne są kosze lub misy na ognisko, które po użyciu można ponownie schować i nie zajmują one stałego miejsca. Piece azteckie lub piece tarasowe mogą być już przypisane do stałych miejsc w ogrodzie. Przyczyniają się one również do upiększenia ogrodu i stanowią atrakcję wizualną. Ale uwaga: na niektóre kominki trzeba uzyskać zezwolenie. W zależności od projektu, należy szczegółowo poinformować się i przestrzegać zasad bezpieczeństwa.