Przechowywanie biżuterii

Łatwe przechowywanie biżuterii

Okulary, pierścionki, zegarki, naszyjniki, bransoletki czy kolczyki - cała Twoja biżuteria powinna mieć w domu stałe miejsce, w którym możesz ją schludnie przechowywać i w każdej chwili znaleźć. Nie odwracają uwagi od romantycznego, nowoczesnego czy rustykalnego stylu wnętrza. Odkryj w naszym sklepie zarówno praktyczne, jak i urocze rozwiązania do przechowywania biżuterii!

na stronę
  1. Już od 137,90 zł
  2. Już od 274,90 zł
  3. Już od 205,90 zł
na stronę

Odpowiednie pudełko na biżuterię dla każdego skarbu

Nasz asortyment pudełek i stojaków na Twoje rzeczy jest tak wszechstronny, jak Twoja kolekcja biżuterii. W naszym asortymencie znajdą Państwo szkatułki na biżuterię, kasetki na biżuterię oraz stojaki na biżuterię do postawienia na komodzie w sypialni lub toaletce. Również niektóre Relaxdays biżuteria posiadaczy i kolczyki posiadaczy są dla stojących i mogą znaleźć nowe miejsce w każdym pożądanym miejscu w domu. Mamy jednak również rozwiązania dla ściany. Zawieś szafki na biżuterię - dostępne również z lustrem - lub ścienne uchwyty na biżuterię na drzwiach lub ścianie pokoju i trzymaj swoje najcenniejsze skarby, jak również codzienną biżuterię zawsze w zasięgu wzroku. Nawet jeśli posiadasz dużą ilość okularów, pierścionków lub zegarków, możesz zamówić u nas odpowiednie pudełka na swoje akcesoria.

Twoje idealne stoisko z biżuterią - Co lubisz najbardziej?

W zależności od gustu, w Relaxdays możesz wybrać odpowiedni stojak na biżuterię do swojego domu. Oprócz modelu, który najlepiej pasuje do Twojej strefy makijażu i urody, możesz również wybierać pomiędzy różnymi wzorami i materiałami. Jeśli wolisz świeży lub prosty wygląd w swojej sypialni, możemy polecić nasze opcje przechowywania biżuterii w kolorze białym. Do bardziej zabawnego lub nawet vintage stylu pasują nasze stojaki na biżuterię w kolorze złota lub wariant z akcentami z zielonego marmuru. W sklepie Relaxdays można również odkryć kryształowe rozwiązania konstrukcyjne. Nasze szafki do przechowywania biżuterii wykonane są z żelaza, plastiku, metalu, imitacji skóry lub akrylu, a niektóre akcenty często z aksamitu.

Stwórz porządek z wysokiej jakości magazynem biżuterii już teraz

Dzięki stojakom na biżuterię Relaxdays naszyjniki, pierścionki i kolczyki nie będą w przyszłości jedynymi elementami biżuterii w Twoim domu. Posegreguj swoje ulubione przedmioty z miłością, ponieważ szczególnie cenna biżuteria musi być przechowywana z należytą starannością. Jeśli lubisz organizować swoje rzeczy, sprawdź nasze organizery na kosmetyki do makijażu lub organizery do szuflad. Zamów teraz online w Relaxdays!