Przechowywanie biżuterii

Łatwe przechowywanie biżuterii

Okulary, pierścionki, zegarki, naszyjniki, bransoletki czy kolczyki - cała Twoja biżuteria powinna mieć w domu stałe miejsce, w którym możesz ją schludnie przechowywać i w każdej chwili znaleźć. Nie odwracają uwagi od romantycznego, nowoczesnego czy rustykalnego stylu wnętrza. Odkryj w naszym sklepie zarówno praktyczne, jak i urocze rozwiązania do przechowywania biżuterii!

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Odpowiednie pudełko na biżuterię dla każdego skarbu

Nasz asortyment pudełek i stojaków na Twoje rzeczy jest tak wszechstronny, jak Twoja kolekcja biżuterii. W naszym asortymencie znajdą Państwo szkatułki na biżuterię, kasetki na biżuterię oraz stojaki na biżuterię do postawienia na komodzie w sypialni lub toaletce. Również niektóre Relaxdays biżuteria posiadaczy i kolczyki posiadaczy są dla stojących i mogą znaleźć nowe miejsce w każdym pożądanym miejscu w domu. Mamy jednak również rozwiązania dla ściany. Zawieś szafki na biżuterię - dostępne również z lustrem - lub ścienne uchwyty na biżuterię na drzwiach lub ścianie pokoju i trzymaj swoje najcenniejsze skarby, jak również codzienną biżuterię zawsze w zasięgu wzroku. Nawet jeśli posiadasz dużą ilość okularów, pierścionków lub zegarków, możesz zamówić u nas odpowiednie pudełka na swoje akcesoria.

Twoje idealne stoisko z biżuterią - Co lubisz najbardziej?

W zależności od gustu, w Relaxdays możesz wybrać odpowiedni stojak na biżuterię do swojego domu. Oprócz modelu, który najlepiej pasuje do Twojej strefy makijażu i urody, możesz również wybierać pomiędzy różnymi wzorami i materiałami. Jeśli wolisz świeży lub prosty wygląd w swojej sypialni, możemy polecić nasze opcje przechowywania biżuterii w kolorze białym. Do bardziej zabawnego lub nawet vintage stylu pasują nasze stojaki na biżuterię w kolorze złota lub wariant z akcentami z zielonego marmuru. W sklepie Relaxdays można również odkryć kryształowe rozwiązania konstrukcyjne. Nasze szafki do przechowywania biżuterii wykonane są z żelaza, plastiku, metalu, imitacji skóry lub akrylu, a niektóre akcenty często z aksamitu.

Stwórz porządek z wysokiej jakości magazynem biżuterii już teraz

Dzięki stojakom na biżuterię Relaxdays naszyjniki, pierścionki i kolczyki nie będą w przyszłości jedynymi elementami biżuterii w Twoim domu. Posegreguj swoje ulubione przedmioty z miłością, ponieważ szczególnie cenna biżuteria musi być przechowywana z należytą starannością. Jeśli lubisz organizować swoje rzeczy, sprawdź nasze organizery na kosmetyki do makijażu lub organizery do szuflad. Zamów teraz online w Relaxdays!