Stoliki

Praktyczna i indywidualna kanapa i stoliki boczne od Relaxdays

Odpowiedni stolik kawowy lub piękny stolik boczny nadadzą przestrzeni życiowej idealnego charakteru i doskonale uzupełnią Twoją sofę. Doskonale przyciągają wzrok i zapewniają pilotowi, napojom, przekąskom, książkom czy nawet świeżym kwiatom miejsce w zasięgu ręki. Nadaj swojemu salonowi nowy charakter dzięki kanapie i stolikom bocznym Relaxdays.

Strona
Strona

Spraw, aby stolik do kawy stał się ozdobą Twojego domu

Smaczne przekąski to obowiązkowy punkt programu na przytulny wieczór przed telewizorem. Do tego dochodzi pilot, telefon komórkowy i napój - bez stolika trudno się na niego dostać, a w najgorszym wypadku poplamić piękną kanapę. Dlatego stolik do sofy to naprawdę rozsądny zakup. W Relaxdays znajdziesz szeroką gamę stolików kawowych w niemal każdym stylu: od nowoczesnych i szklanych, przez eleganckie w czerni i metalu, po naturalnie rustykalne z drewna. Można również dowolnie wybrać kształt stołu: Okrągły stół wygląda bardziej domowo, kanciasty z kolei - porządnie i zorganizowanie. Praktyczna przestrzeń do przechowywania jest czasami uzupełniana dodatkową półką pod stołem.
Nasze stoliki kawowe doskonale wkomponują się również w krajobraz Twojego salonu: Szczególnie w przypadku sof w kształcie litery L, stół doskonale uzupełnia ten obszar i przynosi piękny ogólny obraz. Wysokość stolików kawowych jest tak dobrana, że nie zasłaniają one widoku na telewizor ani na sofę. Przejrzyj nasz szeroki wybór teraz i znajdź idealny stolik kawowy do swojego salonu.

Praktyczne stoliki boczne do każdego stylu wnętrza

Jeśli wolisz odejść od klasycznego stolika kawowego, to stoliki boczne stanowią świetną alternatywę. W zależności od wysokości i kształtu, tego typu stoliki nadają się również jako stoliki kawowe. Stolik boczny można jednak wykorzystać o wiele bardziej elastycznie: jako stolik boczny do fotela, jako szafkę nocną, jako powierzchnię do przechowywania w strefie wejściowej lub po prostu jako wolnostojący element dekoracyjny - możliwości zastosowania są wszechstronne i nie ograniczają Twojej kreatywności.
Stoliki boczne Relaxdays są dostępne we wszystkich możliwych stylach i wzorach, dzięki czemu można je bezpośrednio dopasować do stylu aranżacji wnętrza. Dzięki drucianej siatce i drewnianym deskom, na przykład, spełniają one wymogi stylu vintage. Wykonane z litego żeliwa stoliki boczne oddają rustykalny, wiejski styl. Nowoczesne powierzchnie o wysokim połysku nadają szczególnie wyrafinowany styl. Stoliki boczne dostępne są również w zestawach po 2 lub 3 sztuki, które można ze sobą zsunąć i w ten sposób uzyskać dużą powierzchnię do przechowywania, jak również wizualną atrakcję.

Kanapa i stoliki boczne kup teraz online!

Kliknij przez nasz ogromny wybór różnych stolików kawowych i stołów bocznych teraz. Tutaj jest coś odpowiedniego dla każdego gustu i każdego zapotrzebowania. Zamów swój wymarzony stolik już teraz i zaaranżuj swój salon na nowo!

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki