Stoliki

Praktyczna i indywidualna kanapa i stoliki boczne od Relaxdays

Odpowiedni stolik kawowy lub piękny stolik boczny nadadzą przestrzeni życiowej idealnego charakteru i doskonale uzupełnią Twoją sofę. Doskonale przyciągają wzrok i zapewniają pilotowi, napojom, przekąskom, książkom czy nawet świeżym kwiatom miejsce w zasięgu ręki. Nadaj swojemu salonowi nowy charakter dzięki kanapie i stolikom bocznym Relaxdays.

Strona
na stronę
Strona
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Spraw, aby stolik do kawy stał się ozdobą Twojego domu

Smaczne przekąski to obowiązkowy punkt programu na przytulny wieczór przed telewizorem. Do tego dochodzi pilot, telefon komórkowy i napój - bez stolika trudno się na niego dostać, a w najgorszym wypadku poplamić piękną kanapę. Dlatego stolik do sofy to naprawdę rozsądny zakup. W Relaxdays znajdziesz szeroką gamę stolików kawowych w niemal każdym stylu: od nowoczesnych i szklanych, przez eleganckie w czerni i metalu, po naturalnie rustykalne z drewna. Można również dowolnie wybrać kształt stołu: Okrągły stół wygląda bardziej domowo, kanciasty z kolei - porządnie i zorganizowanie. Praktyczna przestrzeń do przechowywania jest czasami uzupełniana dodatkową półką pod stołem.
Nasze stoliki kawowe doskonale wkomponują się również w krajobraz Twojego salonu: Szczególnie w przypadku sof w kształcie litery L, stół doskonale uzupełnia ten obszar i przynosi piękny ogólny obraz. Wysokość stolików kawowych jest tak dobrana, że nie zasłaniają one widoku na telewizor ani na sofę. Przejrzyj nasz szeroki wybór teraz i znajdź idealny stolik kawowy do swojego salonu.

Praktyczne stoliki boczne do każdego stylu wnętrza

Jeśli wolisz odejść od klasycznego stolika kawowego, to stoliki boczne stanowią świetną alternatywę. W zależności od wysokości i kształtu, tego typu stoliki nadają się również jako stoliki kawowe. Stolik boczny można jednak wykorzystać o wiele bardziej elastycznie: jako stolik boczny do fotela, jako szafkę nocną, jako powierzchnię do przechowywania w strefie wejściowej lub po prostu jako wolnostojący element dekoracyjny - możliwości zastosowania są wszechstronne i nie ograniczają Twojej kreatywności.
Stoliki boczne Relaxdays są dostępne we wszystkich możliwych stylach i wzorach, dzięki czemu można je bezpośrednio dopasować do stylu aranżacji wnętrza. Dzięki drucianej siatce i drewnianym deskom, na przykład, spełniają one wymogi stylu vintage. Wykonane z litego żeliwa stoliki boczne oddają rustykalny, wiejski styl. Nowoczesne powierzchnie o wysokim połysku nadają szczególnie wyrafinowany styl. Stoliki boczne dostępne są również w zestawach po 2 lub 3 sztuki, które można ze sobą zsunąć i w ten sposób uzyskać dużą powierzchnię do przechowywania, jak również wizualną atrakcję.

Kanapa i stoliki boczne kup teraz online!

Kliknij przez nasz ogromny wybór różnych stolików kawowych i stołów bocznych teraz. Tutaj jest coś odpowiedniego dla każdego gustu i każdego zapotrzebowania. Zamów swój wymarzony stolik już teraz i zaaranżuj swój salon na nowo!