Stoliki podręczne

Stylowe stoliki konsolowe w różnych wzorach

Potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania w przedpokoju, salonie lub sypialni? Wtedy zdecydowanie powinieneś zdecydować się na stolik konsolowy. Mimo niewielkich rozmiarów, stoliki konsolowe oferują mnóstwo miejsca do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak klucze, książki czy elementy dekoracyjne. Co więcej, stoliki konsolowe Relaxdays przyciągają wzrok w każdym domu.

To coś specjalnego dla Twojego domu

U nas znajdziesz idealny stolik konsolowy do swojego domu - niezależnie od tego, jaki styl urządzania wnętrz preferujesz. Szczególnie w przypadku wzornictwa przemysłowego znajdziesz je tutaj: Wąskie stoliki z metalową ramą i drewnianą powierzchnią do przechowywania nadają każdemu pomieszczeniu to coś. Wybierz pomiędzy prostymi modelami lub zabawnymi wzorami w metalowej ramie. Można również zdecydować się na powierzchnię drewnianą: Czy powinno to być raczej mieszane drewno mango? A może wolisz naprawdę jasną półkę drewnopodobną? Czy wolisz ciemniejsze kolory? W takim razie mamy dla Ciebie odpowiedni stolik konsolowy!
Stolik konsolowy oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania w przedpokoju, salonie lub sypialni. Tutaj można umieścić rzeczy, na które w innym przypadku nie ma miejsca: Od telefonu, przez klucze, po czasopisma, książki, zdjęcia czy dekoracje. Dzięki swojej wąskiej konstrukcji stolik konsolowy zajmuje niewiele miejsca, a mimo to przyciąga wzrok w Twoich czterech ścianach.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200zł.