Regały

Półki Relaxdays dla Twojego salonu

Półki wszędzie znajdują swoje miejsce. Są one wszechstronne, mogą zaoszczędzić miejsce i oferują dużo przestrzeni do przechowywania. W Relaxdays znajdziesz również wiele wysokiej jakości półek, specjalnie do Twojego salonu. Daj się ponieść swojej kreatywności i upiększ swój przyjemny pokój naszymi półkami z wysokiej jakości materiałów i w atrakcyjnych wzorach. Nieważne, czy jesteś molem książkowym, czy zapalonym kolekcjonerem - w naszym sklepie znajdziesz to, czego szukasz!

Strona
na stronę
Strona
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Która półka jest dla Ciebie odpowiednia?

Naszym celem jest posiadanie idealnego produktu dla każdego klienta, dlatego też przywiązujemy dużą wagę do szerokiej różnorodności w naszym asortymencie. Przy tak wielu różnych opcjach klient jest oczywiście szybko rozpieszczany wyborem. Dlatego należy najpierw zastanowić się, jaki rodzaj półki wchodzi w grę w przypadku wolnej przestrzeni w salonie. U nas znajdziesz regały na książki, półki obrotowe, półki wiszące, półki składane, półki drabinkowe, półki na kółkach, półki stojące, półki piętrowe, półki wtykowe i półki ścienne. To zależy od tego, czy chcesz postawić półkę na ścianie, powiesić ją, czy raczej wykorzystać jako przegrodę w pokoju. Na tej podstawie można już dokonać wstępnej selekcji.
Ponadto, materiał również odgrywa ważną rolę w wyborze odpowiedniej półki do domu. Co najbardziej pasuje do Twojego stylu wnętrza? Może połączenie metalu i drewna dla Twojego nowoczesnego stylu wnętrza lub regał wykonany w całości z drewna dla klasycznego wyglądu? W naszym wyborze materiałów każdy znajdzie coś dla siebie. W Relaxdays można znaleźć:

  • Bambus
  • metal
  • drewno orzechowe
  • szkło
  • plastik
  • akryl

Twoja półka jako wielofunkcyjny mebel do każdego celu

Własna biblioteka, w której książki piętrzą się od podłogi do sufitu, to marzenie każdego mola książkowego. Możesz spełnić swoje marzenie o własnym kąciku czytelniczym pełnym ulubionych dzieł dzięki naszym regałom na książki w różnych wzorach. Ale półki Relaxdays mogą zrobić jeszcze więcej. Użyj naszych stojących półek jako dekoracyjnego podziału pokoju lub użyj półek ściennych i drabinkowych jako miejsca na Twoje ulubione przedmioty dekoracyjne i wspomnienia. Zdjęcia rodzinne lub pamiątki od przyjaciół mogą znaleźć nowe miejsce na Twojej nowej półce. Stwórz kontrasty pomiędzy materiałem, z którego wykonana jest półka, a przedmiotami, które na niej umieścisz, aby stworzyć punkt centralny. Zawsze jednak pamiętaj, że mniej znaczy więcej i nie powinieneś przepełniać swojej półki. Półki obrotowe i regały na książki są również świetne do przechowywania ważnych dokumentów i folderów, ponieważ są one również częścią każdego gospodarstwa domowego. Możesz również utrzymać porządek na swoich półkach, używając naszych koszy i pudełek do przechowywania dokumentów. Dla tych, którzy chcieliby mieć jeszcze większą swobodę, idealne są nasze półki wtykowe. Można je w każdej chwili rozszerzyć, a kompaktowe przegródki doskonale nadają się do przechowywania wszystkiego, od ubrań, przez dokumenty, po artykuły gospodarstwa domowego. Przeorganizuj swój dom z półkami Relaxdays!

Kup półki na książki, półki bez śrub i więcej teraz w Relaxdays

Już teraz zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Relaxdays i wyposaż swój dom w nowe, wspaniałe półki. W stylu rustykalnym lub nowoczesnym, dla kolekcji książek lub ukochanych elementów dekoracyjnych - nasze półki wniosą powiew świeżości do Twojego salonu. Ale nie tylko w salonie można je wykorzystać jako praktyczne meble wielofunkcyjne. Odkryj również nasze przydatne półki na przyprawy i półki kuchenne, gustowne półki łazienkowe lub wytrzymałe półki do domowego warsztatu. Kup teraz!