Kominki

Odkryj wszystko dla Twojego kominka w Relaxdays

Kominek we własnych czterech ścianach nie tylko przyciąga wzrok, ale także wypełnia całe mieszkanie przytulnym ciepłem. Dla właściwej obsługi i perfekcyjnej pielęgnacji znajdą Państwo tutaj odpowiednie akcesoria i narzędzia kominkowe. Przejrzyj duży wybór teraz i znajdź odpowiedni dla swojego stylu wnętrza.

Strona
na stronę
  1. Już od 87,90 zł
  2. Już od 92,90 zł
  3. Już od 184,90 zł
  4. Już od 276,90 zł
  5. Już od 101,90 zł
  6. Już od 207,90 zł
  7. Już od 253,90 zł
Strona
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Ułatwiony transport drewna opałowego

Aby kominek pięknie migotał, a trzaskający ogień dawał ciepło, niezbędne jest oczywiście drewno. Niezależnie od tego, czy sami ścinamy drewno w lesie, zamawiamy jego dostawę, czy też używamy brykietów - w jakiś sposób drewno musi dotrzeć z miejsca składowania do naszego salonu, jadalni czy ogrodu zimowego. Aby transport był łatwy i możliwie czysty, korzystne są wózki na drewno opałowe, wiadra na pelety i worki na drewno opałowe. Dzięki praktycznym wózkom na drewno opałowe transport kawałków drewna jest wyjątkowo łatwy. Dodatkowo wózki na drewno opałowe nadają się również jako miejsce do przechowywania w Państwa domu. Z naszymi torbami i koszami na drewno opałowe przewożenie drewna jest również bardzo praktyczne. Nasze stylowe torby filcowe są również odpowiednie jako miejsce do przechowywania drewna w domu. Ułatw sobie przewożenie drewna opałowego i znajdź teraz idealny wózek, torbę lub kosz do swojego domu.

Czyszczenie kominka w dobrym stylu

Kominek nie tylko zapewnia przyjemne ciepło i domową atmosferę, ale niestety również powoduje bałagan i dlatego wymaga regularnego czyszczenia. W Relaxdays znajdziesz różne narzędzia kominkowe dostosowane do Twojego stylu i wymagań. Dzięki zestawom składającym się z miotły, szufelki i haka czyszczenie kominka jest wyjątkowo łatwe i szybkie. W praktycznych zestawach od trzech do sześciu sztuk znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz do swojego kominka. Gdy nie są używane, narzędzia kominkowe w swoich indywidualnych stojakach służą jako wspaniała atrakcja w każdym domu. Szukasz tylko łopaty lub szufli do popiołu? Nie ma problemu! Poszczególne produkty można znaleźć również w Relaxdays. Odkryj idealny zestaw kominkowy do Twojego wnętrza w stylu nowoczesnym, vintage lub klasycznym.

Kup doskonałe akcesoria kominkowe już teraz w Relaxdays

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz praktycznych możliwości transportu, przydatnych narzędzi kominkowych, czy po prostu dekoracyjnego stojaka na drewno opałowe - trafiłeś we właściwe miejsce. Przejrzyj nasz duży wybór różnych akcesoriów kominkowych i spraw, aby Twój kominek stał się ulubionym miejscem w Twoim domu.