Kominki

Odkryj wszystko dla Twojego kominka w Relaxdays

Kominek we własnych czterech ścianach nie tylko przyciąga wzrok, ale także wypełnia całe mieszkanie przytulnym ciepłem. Dla właściwej obsługi i perfekcyjnej pielęgnacji znajdą Państwo tutaj odpowiednie akcesoria i narzędzia kominkowe. Przejrzyj duży wybór teraz i znajdź odpowiedni dla swojego stylu wnętrza.

Ułatwiony transport drewna opałowego

Aby kominek pięknie migotał, a trzaskający ogień dawał ciepło, niezbędne jest oczywiście drewno. Niezależnie od tego, czy sami ścinamy drewno w lesie, zamawiamy jego dostawę, czy też używamy brykietów - w jakiś sposób drewno musi dotrzeć z miejsca składowania do naszego salonu, jadalni czy ogrodu zimowego. Aby transport był łatwy i możliwie czysty, korzystne są wózki na drewno opałowe, wiadra na pelety i worki na drewno opałowe. Dzięki praktycznym wózkom na drewno opałowe transport kawałków drewna jest wyjątkowo łatwy. Dodatkowo wózki na drewno opałowe nadają się również jako miejsce do przechowywania w Państwa domu. Z naszymi torbami i koszami na drewno opałowe przewożenie drewna jest również bardzo praktyczne. Nasze stylowe torby filcowe są również odpowiednie jako miejsce do przechowywania drewna w domu. Ułatw sobie przewożenie drewna opałowego i znajdź teraz idealny wózek, torbę lub kosz do swojego domu.

Czyszczenie kominka w dobrym stylu

Kominek nie tylko zapewnia przyjemne ciepło i domową atmosferę, ale niestety również powoduje bałagan i dlatego wymaga regularnego czyszczenia. W Relaxdays znajdziesz różne narzędzia kominkowe dostosowane do Twojego stylu i wymagań. Dzięki zestawom składającym się z miotły, szufelki i haka czyszczenie kominka jest wyjątkowo łatwe i szybkie. W praktycznych zestawach od trzech do sześciu sztuk znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz do swojego kominka. Gdy nie są używane, narzędzia kominkowe w swoich indywidualnych stojakach służą jako wspaniała atrakcja w każdym domu. Szukasz tylko łopaty lub szufli do popiołu? Nie ma problemu! Poszczególne produkty można znaleźć również w Relaxdays. Odkryj idealny zestaw kominkowy do Twojego wnętrza w stylu nowoczesnym, vintage lub klasycznym.

Kup doskonałe akcesoria kominkowe już teraz w Relaxdays

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz praktycznych możliwości transportu, przydatnych narzędzi kominkowych, czy po prostu dekoracyjnego stojaka na drewno opałowe - trafiłeś we właściwe miejsce. Przejrzyj nasz duży wybór różnych akcesoriów kominkowych i spraw, aby Twój kominek stał się ulubionym miejscem w Twoim domu.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200zł.