Kącik zabaw

Raj dla dzieci

Dzięki Relaxdays możesz zamienić pokój swojego malucha w prawdziwy raj do zabawy! Dzięki basenowi z piłeczkami, tunelowi do raczkowania, namiotowi do zabawy i matom do układania puzzli, pokój każdego dziecka staje się miejscem, gdzie kreatywność, przygoda i zabawa nie mają granic. Tutaj Państwa dzieci mogą nie tylko bawić się i miło spędzać czas, ale także uczyć się i odkrywać nowe rzeczy.

Strona
Strona

Nauka przez zabawę w pokoju dziecięcym

Kiedy dzieci grają, nie tylko dobrze się bawią, ale również uczą. Większość zabawek zachęca do kreatywności, zręczności, wytrwałości, a także ruchu fizycznego. Dzięki Relaxdays możesz zamienić pokój dziecięcy swojego malucha w plac zabaw, na którym będzie mógł się uczyć i bawić. Na naszych zmywalnych matach do zabawy Twoje dzieci mogą puścić wodze fantazji i wyobraźni. W naszym kolorowym tunelu do zabawy dzieci mogą się naprawdę wyszaleć i poszaleć. Dzięki naszym puzzlom na macie do zabawy, maluchy poznają litery i cyfry lepiej i mogą układać kawałki razem, jak im się podoba. Mata Street play działa w podobny sposób. Dzięki zabawkom Relaxdays do pokoju dziecięcego Twoje maluchy w zabawny sposób poznają swoje otoczenie. Tutaj znajdziesz odpowiednie akcesoria dla swojego domu.

Wspaniałe namioty dla dzieci

Nie każdego dnia pogoda pozwala dzieciom na zabawę na zewnątrz. Aby Twoje dzieci mogły nadal dobrze się bawić i doświadczać wielu wspaniałych rzeczy, możesz teraz przenieść przygodę do swojego domu! Nasze namioty dla dzieci pozwolą Twoim pociechom zanurzyć się w zupełnie nowym otoczeniu. Wybieraj spośród szerokiej gamy motywów i wzorów: od nawiedzonych zamków przez remizy strażackie, dżungle i zamki rycerskie po posterunki policji i krainę dinozaurów - nasz wybór jest ogromny! Dzięki funkcji pop-up namioty można szybko rozstawiać i elastycznie przemieszczać. Gdy pogoda się poprawi, namiot można zdjąć jednym ruchem ręki. Tutaj Twoje dzieci mogą się bawić, budować kryjówki i dać upust swojej kreatywności. Znajdź odpowiedni namiot dla swojego domu!

Wszystko dla Twoich małych dzieci

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby urządzić pokój swojego dziecka: Od zabawek, przez lampy i półki, po meble wypoczynkowe. Spraw, aby było ono tak przytulne i domowe, jak to tylko możliwe dla Twoich maluchów. Zamów teraz wygodnie online w Relaxdays!

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki