Łazienka

Wprowadź zrównoważony rozwój do swojej łazienki dzięki meblom z bambusa Relaxdays

Istnieje wiele różnych sposobów na prowadzenie zrównoważonego stylu życia w łazience. Nie tylko możesz oszczędzać wodę i unikać używania szkodliwych środków czyszczących, ale możesz też zacząć od mebli: Wyposaż się w bambusowe meble i akcesoria łazienkowe Relaxdays. Ekologiczny materiał naturalny odrasta szczególnie szybko. Ponadto, istnienie surowca nie jest zagrożone. Wysokiej jakości meble mogą być wykonane z bambusa, który jest wytrzymały, a także trwały i dlatego bardzo dobrze nadaje się do łazienki. Ciepłe kolory mebli łazienkowych wykonanych z bambusa wprowadzą do Twojej łazienki przytulność i naturalny design. Jeśli naturalne usłojenie i styl drewna nie są dla Ciebie, mamy jeszcze coś odpowiedniego: wiele z mebli łazienkowych Relaxdays wykonanych z bambusa jest również dostępnych w zwykłej bieli. Szczególnie w naszych akcesoriach łazienkowych, wieszakach na ręczniki i zestawach toaletowych można często znaleźć akcenty i kombinacje z białą, błyszczącą ceramiką i stylowym metalem dla nowoczesnych i eleganckich stylów wyposażenia wnętrz. Oprócz bambusa Relaxdays oferuje również wiele innych materiałów, z których można indywidualnie wyposażyć swoją łazienkę. Inne materiały, z których wykonane są nasze meble i akcesoria łazienkowe:

  • Stal nierdzewna
  • Metal
  • Ceramika
  • Plastik
  • Szkło
  • Orzech włoski
  • Atal

Wykorzystaj potencjał małej łazienki dzięki Relaxdays

W każdym domu muszą być gdzieś jakieś cięcia. Często oszczędza się metry kwadratowe, zwłaszcza w łazience. Abyś jednak mógł przechowywać wszystko tak, jak to sobie wymarzyłeś, mamy dla Ciebie idealne meble i akcesoria! Dzięki meblom łazienkowym Relaxdays masz możliwość efektywnego i ekonomicznego wykorzystania całej przestrzeni swojej łazienki. Wiele łazienka meble projektują być wysocy raczej niż szeroki, tak jak nasz wąskie wysokie gabinety lub nad głową pralki półki. Przechowywanie ręczników również oszczędza miejsce przez orientowanie wieszaków na ręczniki i drabinek na krawędziach. Nasze szafki łazienkowe i półki łazienkowe znajdziesz w różnych rozmiarach i stylach, dzięki czemu możesz zaprojektować swoją łazienkę tak rozsądnie, jak to tylko możliwe, nie tracąc miejsca do przechowywania.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.