Przyprawy

Przyprawiaj odpowiednio dzięki młynkom do przypraw i karuzelom do przypraw Relaxdays

Każda potrawa wymaga pewnego doprawienia i użycia odpowiednich ziół i soli. Jeśli jesteś zapalonym kucharzem-hobbystą, z pewnością zgromadziłeś już sporo przypraw. Ale im więcej ich jest, tym bardziej zagmatwana staje się kolekcja. Dzięki praktycznym karuzelom na przyprawy, solniczkom i pieprzniczkom oraz młynkom do przypraw znajdziesz remedium i zaprowadzisz porządek w swojej kuchni. Przejrzyj nasze produkty przyprawowe już teraz!

Zapoznaj się z naszymi karuzelami na przyprawy

Karuzela na przyprawy jest niezwykle wszechstronna: możesz nie tylko przechowywać wszystkie swoje przyprawy i zioła w sposób oszczędzający miejsce, ale także mieć w każdej chwili pod ręką swoje ulubione, aby udoskonalić domowe dania. Obrotowe stojaki na przyprawy pozwalają szybko chwycić przyprawę i rozpocząć pracę. Dodatkowo zachwycają swoim dekoracyjnym wyglądem. Wysokiej jakości karuzele wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego są dostępne w kolorze czarnym, srebrnym lub miedzianym i w ten sposób urozmaicą każdy blat kuchenny. W zależności od modelu, mieszczą od 8 do 20 słoików, więc nawet jeśli jesteś prawdziwym fanem przypraw, powinieneś być w stanie zmieścić wszystkie swoje ulubione!

Sól i pieprz - mielone czy posypane?

W przeciwieństwie do innych przypraw, sól i pieprz w wielu gospodarstwach domowych mają swoje własne miejsce, z dala od półek pełnych wymyślnych ziół i proszków. Często są one również umieszczane bezpośrednio na stole jadalnym, aby doprawić każde danie wedle życzenia. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również bogaty wybór młynków do soli i pieprzu, ale także solniczki i pieprzniczki w zestawach. Nasze młynki do przypraw z ceramicznym młynkiem pozwolą Ci codziennie mielić sól, pieprz lub inne przyprawy świeże na Twoim talerzu lub w salaterce. Ponownie, możesz wybrać spośród wielu różnych modeli, aby dopasować się do swojego gustu lub stylu wnętrza. Odkryj młynki do soli i pieprzu wykonane z drewna brzozowego w kolorze czarnym, czerwonym lub białym, a także młynki do przypraw wykonane ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym lub miedzianym. Nasze solniczki i pieprzniczki ze szkła i stali nierdzewnej również wyglądają świetnie!

Zamów teraz produkty korzenne w Relaxdays

Wprowadź trochę pikanterii do swojej kuchni i zamów pasujące pojemniki do przechowywania kolekcji przypraw. Czy to karuzele do przypraw, młynki do przypraw czy shakery do przypraw - w Relaxdays na pewno znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. A może jeszcze jakieś artykuły kuchenne? Można również zamówić deski do krojenia i noże, przydatne gadżety kuchenne i inne praktyczne pojemniki do przechowywania. Wyposaż swoją kuchnię w Relaxdays już teraz!!

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki