Pieczenie

Idealny sprzęt do pieczenia w Twojej kuchni

Oprócz dobrego przepisu, składników i odrobiny umiejętności do pieczenia potrzebujesz jeszcze jednej rzeczy: odpowiednich akcesoriów. W Relaxdays znajdziesz wszystko od foremek do pieczenia po podnośniki do ciast i strzykawki do ciasta. Już teraz zaopatrz się w doskonały sprzęt do pieczenia i zachwyć swoich przyjaciół i rodzinę swoimi umiejętnościami.

Najsmaczniejsze ciasta z akcesoriami do pieczenia Relaxdays

Nie zawsze trzeba mieć urodziny, aby zjeść pyszny tort. W przerwie między kolejnymi spotkaniami przy kawie, w biurze lub na imprezie - zawsze można znaleźć dobry powód na ciasto. Z akcesoriami do pieczenia Relaxdays zrobisz je z łatwością. Nasze silikonowe formy do pieczenia są dostępne w różnych kształtach. Silikon nadaje formie pewną elastyczność, dzięki czemu ciasto można łatwo wyjąć. Po upieczeniu, formę można łatwo włożyć do zmywarki. Również pieczenie chleba jest łatwe dzięki bochenkom Relaxdays. Wypróbuj już teraz i zaopatrz się w nasze przybory do pieczenia.

Zostań profesjonalnym piekarzem już teraz

Naprawdę ładny tort lub szlachetne ciasto nadal smakuje najlepiej, gdy zrobisz je sam! Zostań profesjonalnym piekarzem teraz z akcesoriami do pieczenia Relaxdays. Nieważne, czy chcesz zrobić szybki biszkopt czy wielowarstwowy tort - tutaj znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do udanego ciasta. Zaczynając od przygotowania: z miseczkami Relaxdays udaje się to doskonale. Ciasto należy teraz wlać do odpowiedniej formy: Od foremek sprężynowych, przez Gugelhupfform, aż po formy do ciast owocowych - do każdego przepisu na ciasto znajdzie się tutaj odpowiednia forma. Do dekoracji tortu mamy strzykawki cukiernicze i zestawy pędzelków cukierniczych. Ciasto można przechowywać w naszych pudełkach na ciasta, na paterach lub na blasze Relaxdays z pokrywą. Z naszym nożem do ciasta, podnośnikiem do tortów i wycinarką do tortów możesz również serwować swoje ciasto jak profesjonalista!

Kup teraz przybory do pieczenia w Relaxdays

Podaruj swoim bliskim pyszne domowe ciasto, chleb, placek lub pyszne ciasteczka. Kup teraz i zamów naczynia do pieczenia bezpośrednio do domu!

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200zł.