Wellness

Po prostu wyłącz się!

Wszyscy o tym wiedzą: Połączenie pracy, hobby, przyjaciół, rodziny i domu pod jednym dachem może szybko doprowadzić do stresu. Często w tym procesie całkowicie gubi się czas dla siebie. Kiedy w jednym z tych obszarów pojawiają się komplikacje lub problemy, twój starannie zaplanowany harmonogram rozpada się i nie wiesz, gdzie jest twoja głowa. Stres może szybko uderzyć w nasze zdrowie i mieć ogólnie negatywny wpływ na nasze samopoczucie. Bóle głowy, trudności z koncentracją i utrata apetytu to tylko niektóre z możliwych konsekwencji. Ale jaki jest najlepszy sposób, aby włączyć trochę odpoczynku i dobrego samopoczucia do swojego codziennego życia? W końcu nie zawsze masz możliwość wygospodarowania wolnego czasu lub udania się na weekend do hotelu wellness. Niemniej jednak, powinieneś wygospodarować stałe okresy w swoim codziennym życiu i po prostu wziąć głęboki oddech. Spacery, gorąca kąpiel, gorąca czekolada lub sport mogą szybko przynieść ulgę. Z naszym masażerem głowy, piłkami do masażu i masażerem elektrycznym możesz zyskać kilka relaksujących minut w swoim codziennym życiu!

Wellness zawsze i wszędzie

Weekendy wellness są miłe i przede wszystkim relaksujące. Ale jak często naprawdę masz szansę wyjechać i uciec od tego wszystkiego? Ponieważ jest to raczej wyjątek, dzięki Relaxdays możesz przenieść swoją osobistą oazę wellness do domu. Nasza szeroka gama produktów wellness pozwala na wyłączenie się w niemal każdej sytuacji. Dzięki naszym szczoteczkom do twarzy możesz wprowadzić odrobinę relaksu do swojej rutyny pielęgnacyjnej. Dzięki naszym wałkom do masażu, masażerom i skrobakom do pleców możesz zapewnić sobie lub swoim bliskim kilka kontemplacyjnych chwil odpoczynku, które wspomogą krążenie krwi i pobudzą punkty spustowe w przypadku napiętych i obolałych mięśni. Nasz wałek do masażu stóp możesz włączyć do swojego codziennego życia: Wystarczy umieścić go pod biurkiem i w każdej chwili jesteś gotowy do relaksu. Nasze poduszki pod kark i butelki z gorącą wodą nadają się również do stosowania w podróży. Podaruj sobie relaks w dowolnym miejscu i czasie z Relaxdays!

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.