Rower

Rower jako alternatywa dla samochodu?

Rowery stają się coraz bardziej popularnym środkiem codziennego transportu, a samochody tracą na znaczeniu. Szczególnie w mieście wiele osób lubi jeździć na rowerze na krótkich dystansach lub do pracy, zamiast stać w korkach lub czekać na sygnalizację świetlną przy robotach drogowych. Jazda na rowerze jest często szybsza, mniej stresująca i tańsza. Niezliczone aplikacje i dostawcy ułatwiają także sięganie po rower: W wielu miastach istnieje już możliwość wypożyczenia roweru w swobodny sposób - na dłuższy okres czasu lub po prostu spontanicznie na przejażdżkę. W ten sposób można jeszcze obniżyć koszty zakupu lub koszty napraw, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla środowiska. Niemniej jednak, każdy rowerzysta zna okoliczności, które zdarzają się od czasu do czasu: Rower ma przebitą oponę, skradziono siodełko lub oponę, albo duża torba na zakupy nie mieści się na rowerze. W takich przypadkach należy zakupić określone akcesoria - niezależnie od tego, czy posiadamy własny rower, czy nie. Pompy i narzędzia są niemal standardowym wyposażeniem. Dzięki stojakowi montażowemu do rowerów można jeszcze łatwiej przeprowadzać naprawy. Wiszący kosz lub przyczepka rowerowa ułatwiają transport zakupów lub sprawunków. A dzięki odpowiedniej blokadzie rowerowej lub kablu z pętlą możesz zapobiec kradzieży. Przejrzyj już teraz artykuły o rowerach Relaxdays i przygotuj się na każdą ewentualność.

Idealny schowek na rower

Czy to wynajęte mieszkanie, czy własny dom z garażem - znalezienie odpowiedniego miejsca dla roweru lub e-bike'a nie zawsze jest takie proste. Często piwnica lub garaż są po prostu za małe i zbyt obszerne. Wtedy podwórko musi zrobić lub czasami nawet własne mieszkanie. Dlatego też w Relaxdays znajdziesz różne opcje przechowywania roweru, które pozwolą Ci zaoszczędzić miejsce. Na ścianie dostępne są uchwyty w różnych wzorach i kolorach, dzięki którym można powiesić rower na pedale, oponie lub ramie. Na podwórko lub ulicę, znajdziesz klasyczne stojaki na dwa lub trzy rowery. Jeśli chcesz umieścić swój rower w garażu lub w piwnicy, możesz skorzystać z naszych praktycznych podnośników rowerowych do sufitu. Montaż sufitowy jest prosty i oszczędza miejsce. Jeśli szukasz miejsca na kilka rowerów, idealny będzie również nasz teleskopowy bagażnik rowerowy. Dzięki niemu możesz praktycznie układać swoje rowery w stos i nie tracisz miejsca do przechowywania. Już teraz odkryj w Relaxdays idealne miejsce do przechowywania dla Ciebie i Twojego roweru.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.