Gry

Poszerz swoją kolekcję gier dzięki Relaxdays

Czy to na wakacjach, w czasie świąt Bożego Narodzenia, czy też w przerwach między nimi - kiedy siedzisz z rodziną lub przyjaciółmi, lubisz korzystać z tradycyjnych gier dla rozrywki. Pomiędzy grami w piłkę, grami karcianymi i planszowymi, wybór jest ogromny, a repertuar niewyczerpany. Może być głośno i hałaśliwie. W rywalizacji między sobą rozbudza się wewnętrzna ambicja. Każdy chce wygrać i sprawdzić się na tle innych. Aby nie było nudno i każdy mógł wykazać się swoimi siłami, przydatna jest duża kolekcja różnych gier wszelkiego rodzaju. Dlatego w Relaxdays znajdziesz szeroką gamę różnych gier dla całej rodziny. Odkryj ekscytujące gry zręcznościowe, takie jak Wackelturm, gry losowe, takie jak Bingo, gry terenowe, takie jak Croquet, Football czy Badminton lub gry karciane, takie jak Rommee czy Poker. Znajdzie się coś dla każdego gustu, wieku i liczby uczestników. Przeglądaj teraz!

Zabawa dla dzieci

Gry są czymś więcej niż tylko zajęciem dla dzieci. Stanowią one prostą okazję do nauki i promują takie cechy i umiejętności jak cierpliwość, kreatywność, zręczność, pewność siebie, a przede wszystkim koncentrację. Oczywiście, zabawa nie powinna zostać utracona, ponieważ nauka przez zabawę jest najlepszym i najłatwiejszym sposobem. Aby zachęcić i zabawić swoje pociechy, znajdziesz u nas duży wybór różnych gier i zabawek dla dzieci, zarówno w domu, jak i na zewnątrz.
Większe i bardziej dynamiczne gry nadają się szczególnie do zabawy na świeżym powietrzu: Dzięki miejskim hulajnogom, koniom hobbystycznym, traktorom na pedały i dmuchanym torom, każdy ogród i każde podwórko ożyje i stanie się własnym torem wyścigowym. Twoje małe wichry będą miały dziki, ale nieszkodliwy pościg z pistoletami na wodę ognistą i pistoletami na gumki. Za pomocą kredy ozdabia się ulicę i daje wyobraźni wolną rękę. W Relaxdays znajdą Państwo również duży wybór gier i zabaw dla dzieci w pomieszczeniach zamkniętych: Od lalek do marmurowych biegówek czy kostek z materiału - dla każdego wieku i dla każdego gustu coś odpowiedniego. Już teraz zapoznaj się z bogatym asortymentem.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.