Wszystko na twoje przyjęcie koktajlowe

-

Lato, słońce, koktajle !

Jessica

Projektowanie wnętrz i dekoracja odgrywają ważną rolę dla Jessiki, ponieważ tylko idealne połączenie kolorów, światła i ozdób tworzy przestrzeń życiową, w której czujemy się dobrze. Zainspirowani miłością do natury, nie możemy zapomnieć o zielonych roślinach. Jessica chce, aby każde pomieszczenie stanowiło swoją własną zieloną oazę dobrego samopoczucia, w której można wziąć głęboki oddech i zrelaksować się.

Słońce świeci, a my cieszymy się latem w pełni. Co lepiej komponuje się z dobrą pogodą niż pyszny, chłodny koktajl? Do tego potrzebne są nie tylko świeże składniki, ale także odpowiednie narzędzia. Pokażemy Ci, co musisz zrobić, aby Twoje następne przyjęcie z koktajlami było pełnym sukcesem!
Ważnym składnikiem koktajli jest alkohol. Aby móc z niego korzystać przez długi czas, należy go odpowiednio przechowywać. Alkohole takie jak gin, rum czy whisky należy przechowywać nieotwarte, najlepiej w pozycji stojącej, w ciemnym i chłodnym miejscu. Likiery też lubią raczej ciemne i chłodne pomieszczenia. Otwarte butelki powinny być przechowywane w lodówce.
Cocktailparty

Tak się zostaje prawdziwym barmanem!

Dzięki shakerowi do koktajli ze stali nierdzewnej każdy początkujący stanie się prawdziwym profesjonalistą! Napoje można w nim łatwo i profesjonalnie mieszać, a dodatkowo wygląda naprawdę dobrze. Dzięki miarce można precyzyjnie odmierzyć składniki i optymalnie wymieszać koktajle. Oczywiście nie zapomnijcie o kostkach lodu. Możesz wybrać wielorazowe lub klasyczne, w zależności od tego, co lubisz. Niektóre koktajle powinny być najlepiej przygotowane tylko z kruszonym lodem. Kamienie do whisky wykonane ze steatytu nadają się do whisky, ponieważ nie rozwadniają napoju.
Odpowiednie szkliwo podkreśli charakter Twojego koktajlu. Większość koktajli podawana jest w specyficznych szklankach. Na początku nie trzeba mieć kompletu, ale kilka standardowych szklanek się przyda. Jeśli zwilżysz brzeg kieliszka np. plasterkiem cytryny lub pomarańczy, a następnie obtoczysz szklankę w cukrze, stworzysz ładną cukrową ozdobę. Możesz również użyć plasterków owoców jako dekoracji na szklance lub w napoju. Przy okazji, na naszym blogu można znaleźć wiele pysznych przepisów na koktajle.

Wszystko na twoje przyjęcie koktajlowe

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki