Wszystko na twoje przyjęcie koktajlowe

-

Lato, słońce, koktajle!

Jessica

Projektowanie wnętrz i dekoracja odgrywają ważną rolę dla Jessiki, ponieważ tylko idealne połączenie kolorów, światła i ozdób tworzy przestrzeń życiową, w której czujemy się dobrze. Zainspirowani miłością do natury, nie możemy zapomnieć o zielonych roślinach. Jessica chce, aby każde pomieszczenie stanowiło swoją własną zieloną oazę dobrego samopoczucia, w której można wziąć głęboki oddech i zrelaksować się.

Słońce świeci, a my cieszymy się latem w pełni. Co lepiej komponuje się z dobrą pogodą niż pyszny, chłodny koktajl? Do tego potrzebne są nie tylko świeże składniki, ale także odpowiednie narzędzia. Pokażemy Ci, co musisz zrobić, aby Twoje następne przyjęcie było pełnym sukcesem!
Ważnym składnikiem koktajli jest alkohol. Aby móc z niego korzystać przez długi czas, należy go odpowiednio przechowywać. Alkohole takie jak gin, rum czy whisky należy przechowywać nieotwarte, najlepiej w pozycji stojącej, w ciemnym i chłodnym miejscu. Likiery też lubią raczej ciemne i chłodne pomieszczenia. Otwarte butelki powinny być przechowywane w lodówce.
Cocktailparty

Tak się zostaje prawdziwym barmanem!

Dzięki shakerowi do koktajli ze stali nierdzewnej każdy początkujący stanie się prawdziwym profesjonalistą! Można w nim z łatwością mieszać napoje, a dodatkowo wygląda naprawdę dobrze. Dzięki miarce można precyzyjnie odmierzyć składniki i optymalnie wymieszać koktajle. Nie zapomnij o kostkach lodu. Możesz wybrać wielorazowe lub klasyczne, w zależności od tego, co lubisz. Niektóre koktajle powinny być przygotowywane tylko z kruszonym lodem. Kamienie do whisky wykonane ze steatytu idealnie nadają się do whisky, ponieważ nie rozwadniają napoju.
Odpowiednie kieliszki podkreślą charakter Twojego koktajlu. Większość koktajli podawana jest w specyficznych szklankach. Na początku nie trzeba mieć kompletu, ale kilka standardowych szklanek się przyda. Jeśli zwilżysz brzeg kieliszka np. plasterkiem cytryny lub pomarańczy, a następnie obtoczysz szklankę w cukrze, stworzysz ładną cukrową ozdobę. Możesz również użyć plasterków owoców jako dekoracji. Przy okazji, na naszym blogu można znaleźć wiele pysznych przepisów na koktajle.

Wszystko na twoje przyjęcie koktajlowe

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.