Wieczór panieński i kawalerski

Inspiracje na wieczór kawalerski

Adriana

Wierna mottu "nie ma to jak w domu" - Adriana przywiązuje dużą wagę do stylu wyposażenia i chce czuć się najlepiej we własnych czterech ścianach. Jest zawsze otwarta na nowe trendy, a inspiracje czerpie z mediów społecznościowych. Samą siebie określa przede wszystkim jako osobę lubiącą porządek i dbającą o styl.

Zwłaszcza latem dostaje się wiele zaproszeń na śluby. Ponieważ impreza zbliża się wielkimi krokami, wieczór kawalerski i panieński trzeba zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem. Odpowiadasz za planowanie, ale nie wiesz jakie gadżety będą niezbędne? W takim razie przeczytaj ten artykuł i znajdź inspirację na idealny wieczór kawalerski lub panieński!
Bez względu na to czy jest to wieczór kawalerski czy panieński, nie może na nim zabraknąć kultowych przedmiotów. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości, niezwykle wytrzymałą bambusową tacę na brzuch, która jest idealna do paradowania po mieście. Oczywiście, jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, aby np. coś sprzedać. Megafon stadionowy napewno Ci w tym pomoże. W ten sposób na pewno zostaniesz zauważony /-a. Aby narzeczony lub narzeczona znaleźli się w centrum uwagi, warto zaopatrzyć się w dmuchaną koronę. Ogólnie rzecz biorąc, można wcześniej ustalić stroje i ubrać się w rzucający się w oczy sposób, aby zwrócić na siebie uwagę innych. Po obejściu miasta zaczyna się oczywiście impreza. Niezbędne gadżety, takie jak imprezowe tuby konfetti, trąbki urodzinowe, imprezowe okulary LED oraz kask piwny to obowiązkowe elementy każdej tego typu uroczystości. Ale nawet gry, które wszyscy znają, takie jak ruletka czy chińczyk, można łatwo kupić w przerobionej wersji jako grę alkoholową, aby zapewnić świetną zabawę dla dorosłych. Nie można też oczywiście zapominać o Beer Pongu. Jeżeli masz wszystkie te gadżety, zorganizowany przez Ciebie wieczór z pewnością będzie niezapomniany!
Zamiast weekendu imprezowego można też zaplanować i spędzić weekend w spa. Ponadto doskonałą alternatywą jest degustacja wyśmienitych win, różne kursy gotowania (np. kurs sushi), sesje zdjęciowe, kursy barmańskie lub np. wizyta w Escape Roomie. Nie zapominajmy o zajęciach sportowych, takich jak paintball, bubble soccer czy piłkarski dart, które również gwarantują fantastyczną zabawę. Jak widać, istnieje wiele sposobów planowania i świętowania wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Należy pamiętać, że ten dzień jest świętem pana młodego lub panny młodej i atrakcje powinny być ułożone bezpośrednio pod nich. Na przykład, jeśli panna młoda nie jest typem imprezowiczki, lepszym wyborem będzie weekend w spa. W takim przypadku nie organizuj raczej wycieczki po mieście z wizytami w klubach. To Ty najlepiej znasz swojego kumpla lub przyjaciółkę i z pewnością dokonasz właściwego wyboru. W każdym razie kilka zabawnych gadżetów lub akcesoriów stanowi miłą pamiątkę z ostatniego wieczoru przed ślubem i może sprawić radość w samym dniu imprezy. Tutaj znajdziesz wybór produktów na wieczory panieńskie i kawalerskie. Życzymy miłej zabawy!

Idealne gadżety na wieczór kawalerski i panieński

Więcej ciekawych artykułów dla Ciebie

Chcesz odkryć więcej? Przejrzyj nasze pozostałe wpisy na blogu, a znajdziesz tam o wiele więcej pomysłów i stylów aranżacji swojego domu.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.