Kup zegar jeszcze przed zmianą czasu

Przestaw się na czas zimowy

Marie

Śmiech jako styl życia - kiedy Marie nie pracuje nad pomysłami na nowe treści, spędza czas z przyjaciółmi pijąc wino, grając w karty lub oglądając seriale. Po studiach ekonomicznych zanurzyła się w świecie marketingu i zarządzania sklepami internetowymi, aby dać upust swojej kreatywności. Piękne dekoracje i aranżacyjne triki zawsze wprawiają ją w dobry nastrój.

To zawsze było mylące. Co roku wiosną i jesienią trzeba przestawiać zegary na czas letni lub zimowy. Kiedy właściwe przestawiamy zegarki? Aby raz na zawsze zakończyć ten kłopotliwy temat, oto najważniejsze informacje: wiosną zegar przestawiamy o godzinę do przodu, a jesienią o godzinę do tyłu. W dniu 30 października 2022 o godzinie 3:00 rano zegar zostanie cofnięty do godziny 2:00. W dzisiejszych czasach smartfony, wiele samochodów, komputerów i innych urządzeń elektrycznych potrafi oczywiście zrobić to samodzielnie, ale starsze urządzenia, zegary ścienne i stacjonarne budziki nadal trzeba regulować ręcznie.
Czy dziś jeszcze potrzebujemy analogowych zegarów ściennych? Oczywiście! Zegary są i pozostaną modnym dodatkiem do domu, który sprawia, że mieszkanie staje się bardziej przytulne i elegancko udekorowane. My w sklepie Relaxdays mamy dwóch ulubieńców: zegary nowoczesne i vintage. Nie zależnie od stylu wnętrza zegar na pewno wzbogaci ścianę. Minimalistyczny czarny lub biały zegar ścienny doda uroku Twojej kuchni, a zabytkowy zegar dworcowy w korytarzu zabierze Cię w podróż do przeszłości. Zegary świetnie prezentują się również w biurze, salonie lub pokoju dziecięcym. Przejrzyj nasz asortyment i upiększ swój dom w sam raz na zmianę czasu!

Nasze ulubione zegary ścienne

Chcesz więcej?

Nie martw się, mamy dla Ciebie mnóstwo pomysłów na naszym blogu. Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do niesamowitych postów i znaleźć idealny styl dla swojego domu.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.