Karnawał 2023

Przygotuj się na imprezę karnawałową

Marie

Śmiech jako styl życia - kiedy Marie nie pracuje nad pomysłami na nowe treści, spędza czas z przyjaciółmi pijąc wino, grając w karty lub oglądając seriale. Po studiach ekonomicznych zanurzyła się w świecie marketingu i zarządzania sklepami internetowymi, aby dać upust swojej kreatywności. Piękne dekoracje i aranżacyjne triki zawsze wprawiają ją w dobry nastrój.

Wkrótce sezon karnawałowy znów osiągnie swój szczyt, a my już nie możemy się doczekać karnawałowych zabaw i parad. Czy myślałeś już o tym jak przygotować się do przebieranych imprez karnawałowych? Oczywiście szczególnie ważny jest strój. Dopełnij swój kostium zabawnym kapeluszem, sombrero lub kapitańskim beretem. Alternatywnie możesz użyć zabawnych okularów imprezowych, zestawów kocich uszu oraz miotły czarownicy, aby stworzyć wspaniałe przebrania na ostatnią chwilę. W naszej ofercie znajdują się również urocze kostiumy dla dzieci, dzięki którym mogą one wcielić się w postać wróżki lub pszczółki.

Dodatki do strojów karnawałowych:

Konfetti, brokat i gry do picia - wszystko na karnawałową imprezę w domu

Ale co jeszcze jest potrzebne do udanej imprezy karnawałowej? Dekoracje i gry towarzyskie! Jeśli planujesz imprezę we własnych czterech ścianach ze wszystkimi znajomymi powinieneś zapewnić odpowiednią atmosferę. Z tubą wystrzeliwującą konfetti i kolorowymi zasłonami jesteś doskonale wyposażony na imprezową noc. Plastikowe kieliszki do szampana minimalizują ryzyko stłuczenia, a nalewak do piwa z kranem to absolutny hit. Aby Twoi goście się nie nudzili możesz mieć przygotowane gry do picia. Alkoholowa ruletka, beer pong i alkochińczyk są prawdziwymi atrakcjami każdej imprezy.

Dekoracje i gry na domowe przyjęcie:

Kaski piwne, klaksony i megafony - idealne na karnawał na ulicach

Chcesz brać udział w paradach karnawałowych na ulicach miast? A może po prostu chcesz wzbogacić swój kostium o zabawne elementy na imprezę w klubie? Zajmiemy się tym! Kaski piwne w kolorze niebieskim lub różowym to jedne z naszych absolutnych hitów sprzedażowych na sezon karnawałowy. Megafony i torby do piwa są bardzo praktyczne w ulicznych paradach. Można też stworzyć dobrą atmosferę za pomocą klasycznych trąbek imprezowych. Baw się świetnie w karnawale i wyposaż się w najśmieszniejsze akcesoria imprezowe!

Zabawne artykuły i akcesoria na karnawałową paradę:

Szukasz czegoś więcej?

Tutaj znajdziesz więcej ciekawych artykułów opisanych na blogu i odkryjesz nasze ulubione produkty.

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.