Sprawdź teraz!

Domowe akcesoria do prania

Larissa

Trendy i marzenia - Larissa lubi nocne życie w mieście oraz uwielbia słoneczne dni na łonie natury. Jest naszą osobą kontaktową, jeśli chodzi o modę i gustowne wyposażenie wnętrz. Dziennikarka z wykształcenia, z entuzjazmem podchodzi do pisania i lubi twórczo wyrażać siebie.

Pranie, wieszanie, suszenie, prasowanie i składanie brudnych ubrań nie należą do najprzyjemniejszych czynności domowych. Proces ten jest zazwyczaj pracochłonny, wymaga przestrzeni i czasu. Są to jedne z najbardziej powszednich czynności, których nie da się pominąć. Istnieje jednak kilka sztuczek i praktycznych gadżetów, które ułatwią Ci tę pracę. Dziś przedstawię Ci kilka pomocnych przedmiotów codziennego użytku, bez których nie będziesz mógł się obejść w przyszłości. Możesz zaoszczędzić dużo czasu podczas robienia prania jeśli posortujesz swoje ubrania i tekstylia od samego początku. Najlepszym sposobem na to jest posiadanie skrzynki na pranie lub kosza na pranie, który oferuje opcję sortowania. Na przykład kosz na pranie z dwoma przegródkami. Dzięki tej opcji można podzielić ciemne i jasne pranie. Pranie można też rozdzielić według temperatury prania. Jeśli potrzebujesz większego podziału wybierz trójkomorowy kosz na pranie. Inną opcją są dwie, trzy lub nawet cztery pojedyncze skrzynie na pranie, w których można oddzielnie gromadzić wybrane tekstylia. Ciekawą wskazówką jest umieszczenie koszy na pranie w różnych pomieszczeniach, aby je jeszcze bardziej od siebie oddzielić. Dzięki tym sposobom brudne ubrania zawsze można wrzucić bezpośrednio do odpowiedniego kosza i zaoszczędzić czas na sortowanie tuż przed praniem.

Znajdź idealny kosz na pranie

Łatwe wieszanie prania

Po praniu mokre tekstylia należy oczywiście wysuszyć. Jeśli nie masz suszarki bębnowej, musisz użyć stojącej suszarki na pranie lub sznurka na bieliznę. Może to czasem prowadzić do prawdziwych problemów z przestrzenią, zwłaszcza w małych mieszkaniach. Jeżeli dotyka Cię ten problem użyj pionowej suszarki do ubrań. Również rozsuwana linka do ubrań jest świetną alternatywą dla tradycyjnej suszarki i można ją łatwo schować w dowolnym momencie. Skorzystaj ze składanej suszarki od Relaxdays. Dzięki temu akcesorium ubrania można wieszać bezpośrednio na wieszakach, co jest szczególnie praktyczne w przypadku koszul lub sukienek. W naszym asortymencie znajdziesz oczywiście klasyczne suszarki stojące lub obrotowe dla większych gospodarstw domowych.

Jak chcesz rozwiesić swoje pranie?

Małe gadżety do prania

Mamy też kilka fajnych pomocników do transportu prania: od plecaków na pranie po składane kosze na pranie . Wszystkie te gadżety znacznie ułatwią cały proces robienia prania. Kule do prania, suszarki do skarpet lub deski do składania również uefektywnią wypełnienie domowych obowiązków. A może Twoja pralka jest zbyt głośna? Dlaczego więc nie spróbować tłumików drgań? Znajdź odpowiedni gadżet do prania w swoim domu.

Najfajniejsze gadżety do prania

Zapisz się do naszego newslettera i zaoszczędź 20 zł*

*Zniżkę należy zrealizować za pomocą kodu rabatowego znajdującego się w koszyku. Kod rabatowy, który jest wysyłany mailowo po potwierdzeniu zapisu do newsletter nie może być wykorzystany do zamówień, które zostały już złożone i nie może być łączony z innymi kuponami. Kod rabatowy jest ważny przy minimalnej wartości zamówienia 200 zł.