Sezon kominkowy

Element Twojego domu tworzący niezapomniana atmosferę: Kominek

Larissa

Trendy i marzenia - Larissa lubi nocne życie w mieście oraz uwielbia słoneczne dni na łonie natury. Jest naszą osobą kontaktową, jeśli chodzi o modę i gustowne wyposażenie wnętrz. Dziennikarka z wykształcenia, z entuzjazmem podchodzi do pisania i lubi twórczo wyrażać siebie.

Jesień jest tuż za rogiem. Teraz nie dość, że wcześniej zapada zmrok to jeszcze bardzo szybko robi się dużo zimniej. Oprócz przytulnych koców, dekoracyjnych lampek i jesiennych ozdób Twoim domu znajduje się szczególny element: kominek. Niezależnie od tego, czy jest to kominek otwarty, piec na drewno, kominek z kamienia naturalnego czy piec na pellet - zawsze, niezależnie od jego stylu punkty grzewcze mają szczególny urok. Dziś pokazujemy, jak można jeszcze bardziej wyróżnić swój kominek i wyposażyć go w praktyczne oraz stylowe akcesoria.

Półki na drewno opałowe atrakcyjnie prezentują je w Twoim domu

Jeśli szukasz sposobu na przechowywanie drewna w pobliżu kominka, stojaki na drewno kominkowe są nie tylko praktyczne, ale mogą stać się prawdziwą atrakcją dla oka w Twoim domu. Dekoracyjny kosz na drewno opałowe nadaje kominkowi rustykalny wygląd i jest również idealny do przenoszenia drewna. Drewno kominkowe można też stylowo układać w wysokich i wąskich półkach. Dzięki wąskiemu kształtowi półka pasuje do każdej wnęki, a drewno można układać szczególnie zgrabnie. Znajdziesz tu stojaki na drewno kominkowe w różnych wzorach, wykonane z trwałej stali, pasujące do każdego kominka.

Stylowe stojaki na drewno kominkowe

Praktyczne akcesoria do kominka

Oczywiście kominek powinien nie tylko stylowo wyglądać, ale także musi spełniać swoją funkcję. Obsługa pieca na drewno wymaga również pewnej dbałości. Do eksploatacji kominka sprawdzą się odpowiednie akcesoria kominkowe jak szczotka czy pogrzebacz. Najważniejsze przedmioty to szczotka, łopata, szczypce oraz wiadro na popiół. Dzięki tym gadżetom można nie tylko podsycać ogień, ale także wykonać dokładne czyszczenie po użyciu pieca. Po użyciu przybory można powiesić na stojaku lub włożyć do szafy. Zestaw kominkowy jest atrakcyjnym akcentem dla Państwa domu i uzupełnieniem kominka oraz półek na drewno.

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki