Wyposażenie ogrodowego placu zabaw

Twój plac zabaw we własnym ogrodzie

Która rodzina nie marzy o własnym raju do zabawy na swojej posesji? Wyposaż swój przydomowy plac zabaw w ogrodowe urządzenia do zabawy Relaxdays i spraw, że serca Twoich dzieci zaczną bić szybciej. Cieszcie się godzinami relaksu na naszych huśtawkach w różnych kolorach lub rywalizujcie ze sobą w jednej z naszych gier na świeżym powietrzu.
W gorące letnie dni nadmuchiwane zabawki zapewniają mnóstwo zabawy w basenie. Wyrzućcie z siebie parę wraz z dziećmi na zwierzętach pływających i kółkach do pływania, a następnie odpocznijcie w słońcu na trawniku. Nasze poręczne namioty do huśtawek zewnętrznych pomogą Ci uczynić z huśtawki przytulne miejsce, w którym możesz się ukryć i przytulić. Ale kiedy słoneczne dni dobiegają końca, zabawa nie musi się kończyć. Nasze huśtawki gniazdo są również odpowiednie do użytku wewnątrz pomieszczeń i można również łatwo przenieść nasze gry na zewnątrz w pomieszczeniach w deszczowe lub zimowe dni.

Zabawki outdoorowe, które można zabrać ze sobą wszędzie

Dzięki prostemu montażowi naszych huśtawek zewnętrznych, można je elastycznie instalować w różnych miejscach. Gwarantują one nie tylko mnóstwo zabawy we własnym ogrodzie lub w domu, ale mogą być również zainstalowane na tarasie lub na kempingu. Ciesz się swoją wygodną huśtawką nawet na wakacjach i zamień każde miejsce w mały plac zabaw dla swoich dzieci. Gry plenerowe Relaxdays można również szybko spakować i dlatego są idealne na jednodniowe wycieczki lub biwaki. Graj w bocce lub naszą grę 2 w 1 do rzucania razem z przyjaciółmi i rodziną podczas wspólnych dni.
Uzupełnij swój własny plac zabaw o urządzenia do zabawy w ogrodzie Relaxdays i ciesz się z radosnych dni spędzonych na świeżym powietrzu!

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki