Wyposażenie ogrodowego placu zabaw

Produkty 12

na stronę
  1. Już od 248,90 zł
  2. Już od 225,90 zł
  3. Już od 248,90 zł
  4. Już od 248,90 zł
  5. Już od 270,90 zł
  6. Już od 203,90 zł
  7. Już od 203,90 zł

Produkty 12

na stronę

Twój plac zabaw we własnym ogrodzie

Która rodzina nie marzy o własnym raju do zabawy na swojej posesji? Wyposaż swój przydomowy plac zabaw w ogrodowe urządzenia do zabawy Relaxdays i spraw, że serca Twoich dzieci zaczną bić szybciej. Cieszcie się godzinami relaksu na naszych huśtawkach w różnych kolorach lub rywalizujcie ze sobą w jednej z naszych gier na świeżym powietrzu.
W gorące letnie dni nadmuchiwane zabawki zapewniają mnóstwo zabawy w basenie. Wyrzućcie z siebie parę wraz z dziećmi na zwierzętach pływających i kółkach do pływania, a następnie odpocznijcie w słońcu na trawniku. Nasze poręczne namioty do huśtawek zewnętrznych pomogą Ci uczynić z huśtawki przytulne miejsce, w którym możesz się ukryć i przytulić. Ale kiedy słoneczne dni dobiegają końca, zabawa nie musi się kończyć. Nasze huśtawki gniazdo są również odpowiednie do użytku wewnątrz pomieszczeń i można również łatwo przenieść nasze gry na zewnątrz w pomieszczeniach w deszczowe lub zimowe dni.

Zabawki outdoorowe, które można zabrać ze sobą wszędzie

Dzięki prostemu montażowi naszych huśtawek zewnętrznych, można je elastycznie instalować w różnych miejscach. Gwarantują one nie tylko mnóstwo zabawy we własnym ogrodzie lub w domu, ale mogą być również zainstalowane na tarasie lub na kempingu. Ciesz się swoją wygodną huśtawką nawet na wakacjach i zamień każde miejsce w mały plac zabaw dla swoich dzieci. Gry plenerowe Relaxdays można również szybko spakować i dlatego są idealne na jednodniowe wycieczki lub biwaki. Graj w bocce lub naszą grę 2 w 1 do rzucania razem z przyjaciółmi i rodziną podczas wspólnych dni.
Uzupełnij swój własny plac zabaw o urządzenia do zabawy w ogrodzie Relaxdays i ciesz się z radosnych dni spędzonych na świeżym powietrzu!

Góra strony