Płoty ogrodowe

Produkty 7

na stronę
 1. Już od 160,90 zł
 2. Już od 297,90 zł
 3. Już od 160,90 zł
 4. Już od 205,90 zł
 5. Już od 183,90 zł
 6. Już od 183,90 zł
 7. Już od 160,90 zł

Produkty 7

na stronę

Ogrodzenia Relaxdays - odpowiednie dla każdego ogrodu!

Kiedy tworzysz ogród przed lub za domem, pierwszą rzeczą, którą często robisz, jest stworzenie zewnętrznej granicy za pomocą ścian lub ogrodzenia. Ale można również pracować z ogrodzeniami wewnątrz ogrodu. Z odpowiednim ogrodzeniem w ogrodzie można nie tylko stworzyć porządek i strukturę, ale także zainstalować elementy dekoracyjne i chronić się przed irytującymi spojrzeniami sąsiadów. U nas znajdziecie Państwo duży wybór różnego rodzaju ogrodzeń. Tutaj jest coś odpowiedniego do każdego celu. W naszym asortymencie znajdą Państwo:

 • Ogrodzenia grządek i ogrodów
 • Ogrodzenia wtykowe
 • Panele ogrodzeniowe Płoty ogrodowe Relaxdays dostępne są w różnych wysokościach i rozmiarach. Stanowią one dekoracyjne obramowanie rabat, ścieżek lub obrzeży. Jednocześnie ich dekoracyjne wzory przyciągają wzrok i stanowią indywidualne akcenty w każdym ogrodzie. W ten sposób zapewniasz wizualny porządek w ogrodzie i możesz tworzyć nowe konstrukcje.
  Nasze ogrodzenia wtykowe są szczególnie indywidualne w zastosowaniu i mogą być w każdej chwili elastycznie realizowane. Dostosowują się do każdego ogrodu i każdej nowej sytuacji i można je rozbudowywać. Ogrodzenia piknikowe Relaxdays można wykorzystać jako ogrodzenia ozdobne, kraty lub dekoracyjne obramowania grządek, według własnego uznania. Ogrodzenia palisadowe są dostępne w różnych materiałach i kolorach, dzięki czemu pasują do każdego stylu ogrodu.
  Można również znaleźć panele ogrodzeniowe w kolorze antracytowym lub zielonym. Dzięki nim można stworzyć prywatność na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. Służą one również jako ochrona przed wiatrem i kurzem oraz zapewniają cień. Właściwości te są również szczególnie przydatne w szklarniach. Ekrany prywatności są odporne na temperaturę i warunki atmosferyczne. Ekrany ogrodzeniowe Relaxdays można znaleźć w różnych długościach i wysokościach.
Góra strony