Karmniki

Stojak na pierogi dla zwierzęcych gości w Twoim ogrodzie

Myślisz, że to wspaniałe mieć regularne wizyty dzikich ptaków w swoim ogrodzie? Następnie należy wyposażyć się w uchwyty do pierogów Relaxdays tit. Dzięki nim można niezawodnie i w sposób odpowiedni dla danego gatunku karmić małe ptaszki, a przy tym ładnie wyglądają. Odkryj nasze karmniki dla ptaków już teraz!

na stronę
na stronę

Zapisz się teraz na nasz newsletter i odbierz 10% zniżki

Do czego nadają się sikorowe uchwyty do pierogów

Atrakcyjne uchwyty do pierogów dla sikor od Relaxdays pozwolą Ci karmić sikorki i małe ptaki w sposób przyjazny dla środowiska. Nasze stylowe rozwiązania wykonane z żelaza i tworzywa sztucznego w eleganckim zielonym kolorze zapobiegają również wytwarzaniu niepotrzebnych odpadów, ponieważ w przeciwieństwie do siatek na karmę mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Ponadto dzikie ptaki nie mogą się zranić lub złapać w uchwyty przynęt. Uchwyt zapewnia również, że większe ptaki nie ukradną pierogów z sikorkami. Nasze stacje żywienia mogą być wypełnione maksymalnie 4 pierogami, alternatywnie można również wsypać karmę sypką. Obszerne uchwyty na sikorki sprawiają, że nie trzeba zbyt często uzupełniać pokarmu, a małe ptaki mają go pod dostatkiem. Ornitolodzy coraz częściej zalecają dokarmianie dzikich ptaków przez cały rok, dlatego też sikorki mogą z radością zająć stałe miejsce na balkonie lub w ogrodzie.

Już teraz zamów karmniki dla dzikich ptaków w Relaxdays

Nakarm gości w swoim ogrodzie smacznymi przysmakami i ciesz się obserwacją dzikich ptaków. Jeśli szukasz więcej karmników i pomocy do budowy gniazd dla ptaków i innych dzikich zwierząt, to przejrzyj nasze domki dla ptaków, karmniki dla wiewiórek, domki dla jeży lub hotele dla owadów. Kup teraz bez kosztów wysyłki w naszym sklepie internetowym i otrzymaj swoje zamówienie w ciągu zaledwie kilku dni!