Karmniki

Stojak na pierogi dla zwierzęcych gości w Twoim ogrodzie

Myślisz, że to wspaniałe mieć regularne wizyty dzikich ptaków w swoim ogrodzie? Następnie należy wyposażyć się w uchwyty do pierogów Relaxdays tit. Dzięki nim można niezawodnie i w sposób odpowiedni dla danego gatunku karmić małe ptaszki, a przy tym ładnie wyglądają. Odkryj nasze karmniki dla ptaków już teraz!

na stronę
na stronę

Do czego nadają się sikorowe uchwyty do pierogów

Atrakcyjne uchwyty do pierogów dla sikor od Relaxdays pozwolą Ci karmić sikorki i małe ptaki w sposób przyjazny dla środowiska. Nasze stylowe rozwiązania wykonane z żelaza i tworzywa sztucznego w eleganckim zielonym kolorze zapobiegają również wytwarzaniu niepotrzebnych odpadów, ponieważ w przeciwieństwie do siatek na karmę mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Ponadto dzikie ptaki nie mogą się zranić lub złapać w uchwyty przynęt. Uchwyt zapewnia również, że większe ptaki nie ukradną pierogów z sikorkami. Nasze stacje żywienia mogą być wypełnione maksymalnie 4 pierogami, alternatywnie można również wsypać karmę sypką. Obszerne uchwyty na sikorki sprawiają, że nie trzeba zbyt często uzupełniać pokarmu, a małe ptaki mają go pod dostatkiem. Ornitolodzy coraz częściej zalecają dokarmianie dzikich ptaków przez cały rok, dlatego też sikorki mogą z radością zająć stałe miejsce na balkonie lub w ogrodzie.

Już teraz zamów karmniki dla dzikich ptaków w Relaxdays

Nakarm gości w swoim ogrodzie smacznymi przysmakami i ciesz się obserwacją dzikich ptaków. Jeśli szukasz więcej karmników i pomocy do budowy gniazd dla ptaków i innych dzikich zwierząt, to przejrzyj nasze domki dla ptaków, karmniki dla wiewiórek, domki dla jeży lub hotele dla owadów. Kup teraz bez kosztów wysyłki w naszym sklepie internetowym i otrzymaj swoje zamówienie w ciągu zaledwie kilku dni!